Щойно! Ярош невідкладно звернувся до українців: “Люди! Українці…”

Щойно переглянув стрічку фб… В дорозі. Як тільки з’являється Інтернет – дивлюсь. Дивує бажання хороших людей – українців – посваритися між собою.

posle obzaca 1

Ви що, справді, думаєте, що орда, відступивши від нашої Столиці, вже не буде намагатися ліквідувати нашу Українську Державність? Чи ви думаєте, що на неокупованих територіях вас не дістануть московські крилаті ракети? Чи ви, ідіоти, геть з глузду з’їхали, і мрієте про депутатські мандати і чиновницькі крісла у той час, коли йдеться про виживання і саме існування української Нації та Держави?

Щиро прошу вас, мої співвітчизники, припиніть розбрат! Не варто зараз мірятися, хрін зна чим, умовним «зеленоботам» і «порохоботам»…

У нас всіх – українців – один ворог! Це Московська імперія. І пам’ятайте, прихильники різних політичних лідерів: «Не сотвори собі кумира.»

Бо, зараз ви всі в них зачаровані і впевнені у своїй правоті, а за деякий час – ви будете їх розпинати за ті, чи інші помилки…

Люди! Українці! Не уподібнюйтесь російському біологічному сміттю, яке «закохане» у терор, знищення вільних, ґвалтування, і свого дегенеративного царька путіна!

Брати і Сестри, поки ми єдині – ми непереможні!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня