У Шостці на Сумщині провели в останню путь двох захисників

У Шостці попрощалися з Владиславм Тутуом та Максимом Мироненком. Вони загинули, захищаючи Україну. Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.

posle obzaca 1

Владислав Тутук навчався у Глухівському технікумі на механіка, займався стрільбою на базі шосткинського клубу “Патріот”.

За словами рідних, Владислав завжди мріяв створити власну родину – міцну, затишну, люблячу. Саме тому 2019 рік став для нього особливим – у нашому місті з’явилася нова сім’я Тутук. Невдовзі у подружньої пари народився синочок… А на другий день після його появи на світ Владислав Володимирович став на захист Батьківщини.

Три роки боронив незалежність України в прикордонних військах на території Луганської області, був ветераном АТО. Службу проходив на посаді командира відділення, любив повторювати: «Батя, я відповідаю за кожного зі своїх хлопців».

Знайомі згадують Владислава як доброго та співчуваючого чоловіка, турботливого до рідних і оточуючих… Вирушаючи на війну, він промовив: «Я не хочу, щоб мій син потрапив до російського дитячого будинку». Сьогодні трирічний син Героя залишився без батька… У невимовній скорботі всі, хто особисто знав цю світлу Людину.

Владиславу Тутуку було 25 років.

Максим Мироненко навчався у Київському вищому республіканському училищі фізкультури і спорту. Пізніше повернувся до Шостки, заочно навчався у Сумському національному аграрному університеті.

Максим працевлаштувався на республіканський стадіон «Спартак» і звідти був призваний до лав Національної гвардії України. Пізніше підписав контракт і служив у одній з військових частин. У молодого чоловіка були амбітні плани – він мріяв про Чехію, де вже навіть знайшов роботу… Але не зміг залишити рідну землю у біді.

З початком повномасштабного вторгнення окупантів, Максим пішов добровольцем на фронт.

Міцний, витривалий, бойовий характер допомагав йому бити ворога…. Життя нашого героїчного земляка злетіло журавлем у небо 29 жовтня на Донеччині. Нехай світла пам’ять про Максима Романовича Мироненка назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.
Максим Мироненко загинув 29 жовтня на Донеччині.

Вічна слава та пам’ять тобі Герою!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня