Артем поставив мені ульт _иматум: якщо я не дам йому свої заощадження, то він розлучиться зі мною!

Моє дитинство пройшло далеко не в багатстві. Таке буває в житті, що люди живуть не заможно. Ми ж жили на рівні нижче середнього. Не могли собі дозволити багато різних речей.

posle obzaca 1

Я ж завжди була доволі амбітною дівчиною, а життя в бідності мене спонукало працювати. Тому у вісімнадцять років в мене вже були доволі пристойні заощадження. Я підпрацьовувала та за гроші допомагала іншим. Комусь додаткове з англійської проводила, комусь переклади робила, реферати писала.

Влаштувавшись у вісімнадцять років адміністраторкою в невеличкий салон краси, я почала багато та плідно працювати. Згодом я змінила місце роботи та влаштувалась адміністраторкою вже в люксовий салон краси.

Зараз мені двадцять шість і я вже два роки, як дослужилась до директорки цього салону. Тому, відповідно, рівень мого життя покращився. І, звісно ж, мої батьки, завдяки моїй допомозі, можуть краще жити.

А ще я ці два роки в шлюбі. Поки що. Чому? Тому що в нас з Артемом почався страшний розлад в сім’ї. А все через те, що він знає про мої заощадження, які просто стоять на рахунку в банку та не використовуються. Це моя фінансова подушка, яку я не чіпаю, але весь час поповняю.

І нехай би собі просто знав, але він нещодавно запропонував спершу вкласти всі мої заощадження в його бізнес ідею. Проте я відмовила і він став вимагати в мене гроші. Бо ж він собі вирішив, що всі гроші, які в мене є і його гроші також. Я йому пояснила, що мої заощадження не чіпаються і є про всяк випадок.

Не подумайте, що мені шкода грошей для підтримки Артема в його починаннях, але от проблема в тому, що раніше вже були в нього бізнес ідеї і я давала йому на них гроші, але всі вони прогоріли. Більшість навіть толком не розпочалися. І я знову бачу ту ж ситуацію. Він має ідею та навіть не знає, які кроки хоче зробити для розвитку справи.

В підсумку він назвав мене скупою дурепою та сказав, що якщо я не дам хоча б частину від заощаджень, то він подає на розлучення. Після цих слів я наступного ж дня пішла та подала на розлучення самостійно.

Дідусь з татом правильно мені ще до весілля казали, що Артему важливі мої гроші, а не я. От і дізналась я правду через два роки шлюбу. Шлюбу, який через деякий час буде розірваним, головне дочекатись судового засідання.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня