Немислимо! Байден пішов проти Зеленського – шокуюча заява: ніж в спину Україні! Перші деталі!

Президент США Джо Байден заперечив твердження президента України Володимира Зеленського про те, що ракета, яка впала в Польщі, не мала українського походження. Про це повідомляє Sky News.

posle obzaca 1

Зеленський заявив у середу ввечері, що у нього “немає сумнівів”, що ракета “була не українською”. Байден сказав, що траєкторія польоту ракети свідчить про те, що вона навряд чи була випущена з Росії, і, коли його запитали в четвер про коментарі Зеленського з цього питання, він відповів журналістам: “Це не є доказом”.

Раніше Байден назвав малоймовірним те, що ракета, яка впала в Польщі, була випущена з боку Росії. При цьому у Білому домі заявили, що покладають кінцеву відповідальність за падіння ракети на Росію незалежно від того, хто її випустив. Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вибухи на сході Польщі були нещасним випадком, і Варшава не вважає інцидент з ракетою нападом на країну, оскільки ракета, що впала, за словами Дуди, вірогідно була випущена українськими силами ППО.

“Це не був напад на Польщу, ми не маємо доказів того, що ракету запустила Росія”, – сказав президент Анджей Дуда, говорячи про вибухи, що призвели до загибелі двох людей.

Він додав, що на Польщу впала ракета типу С-300 і, ймовірно, це була ракета, яку “використовували українські сили”, які вчора відбивали ракетні атаки Росії. За словами Дуди, попередній огляд місця події показує, що це був результат падіння ракети, можливо, разом із вибухом палива, яке залишилося. Президент Польщі наголосив, що у цій трагедії винна Росія.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня