Коли мені було 9 і батько знайшов собі kоханку, ми з мамою переїхали жити у дідуся. Я думала, що це кінець, але зараз я дуже вдячна моєму дедусеві.

Мені захотілося поділитися з вами своєю історією як визнання в любові, а до кого або до чого – ви зараз дізнаєтесь. Коли мені було 9, батько знайшов собі іншу жінку, і так як ми жили в його будинку, він наказав забратися з його будинку. Моя мама завжди була гордою жінкою. Вона б ні за що не стала б на коліна і не благала батька одуматисяю Мама зібрала наші речі і на наступний день ми з нею поїхали до мого дідуся, відповідно, до батька мами.

posle obzaca 1

Дід мій відрізнявся чесністю. Немає на світі жодної людини, який може сказати про нього щось nогане. Дід навчив мене розрізняти добро і зло. Він навчив кататися на велосипеді і роликах, плавати в озері недалеко від його будинку.

Він вклав мене найважливіші якості, які повинні бути у будь-якої людини. Дід зробив мене таким, якою я є зараз. Він повністю замінив мені батька, а то і більше. Я дуже вдячна йому за це і хочу, щоб він знав, що його не було, все було б жа хливо. Він врятував нас з мамою.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня