Терміново! Польща у війну? Повна готовність – РФ перейшла межу: у Дуди шокували! Деталі!

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький вкотре прокоментував російську агресію на території України. Він наголосив, що Росія може у майбутньому може нести загрозу і для його країни. Моравецький заявив, що єдиний спосіб втягнути Варшаву у війну Росії проти України – це відвернутися від України, “і тоді війна прийде до нас сама”.

posle obzaca 1

Прем’єр-міністр Польщі пригадав падіння ракет у Пшеводові. Він наголосив, що всі ті хто ще має сумніви, повинні усвідомити: війна проти України є “цілком реальною загрозою і для Польщі”.

“На жаль, пожежа війни вперше охопила і нашу територію. Всупереч усьому це не перша подібна критична ситуація. Під час торішніх спроб мігрантів прорватися через польсько-білоруський кордон ми вже зазнавали серії гібридних атак і фейкових новин,– сказав він.

Моравецький заявив, що якщо російську агресію не зупинити, то вона прийде і до Польщі. за його словами, пасивність буде для поляків самогубством.

“Сьогодні є лише один спосіб втягнути Польщу у війну, і цей шлях – відвернутися від України. Якщо ми не підтримаємо Україну, вона рано чи пізно потрапить у велику залежність від Росії. Війна прийде до нас сама собою. Путін не зупиниться, Кремль піде далі”, – додав Моравецький

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня