Вже ближе до вечора стало відомо кого шукали і що знайшли в Києво-Печерській Лаврі. Туди вже стягнуті сили поліції, Нацгвардії та СБУ

У працівників Лаври правоохоронці перевіряють документи, а в приміщеннях шукають можливу вибухівку.Стали відомі попередні подробиці про обшуки в Києво-Печерській Лаврі, які сьогодні проводять Нацполіція, Нацгвардія та СБУ.Нагадаємо, зранку у вівторок правоохоронці заявили, що почали проводити в Лаврі контррозвідувальні заходи, керуючись п’ятьма критеріями:

posle obzaca 1

недопущення використання Лаври як осередку “русского мира”;перевірки даних про використання приміщень УПЦ для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці:проводять огляд території та приміщень Лаври для виявлення заборонених до обігу предметів;

здійснюють перевірку осіб на території Лаври щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.Як розповіли ТСН.ua джерела в правоохоронних органах, обшук є плановим та ніяк не пов’язаний із випадком, коли нещодавно в Лаврі співали проросійську пісню.“Обшуки не пов’язані з піснею. Правоохоронці приїхали перевірити наявність людей, які можуть бути причетними до диверсійно-розвідувальних груп, перевірити наявність підозрілих осіб. Справа в тому, що в таких місцях можуть переховуватись люди з підробними документами. Також перевіряються приміщення на наявність можливих вибухових речовин. Робиться це для того, щоб віряни були в безпеці”, – повідомив нам наш співрозмовник.

За даними нашого джерела, правоохоронці, які перебувають зараз в Лаврі, застосовують “пересіювання” осіб.“Ворог вживає термін “фільтрація”, у нас – “пересіювання”. Іншими словами, йде пошук осіб, які, можливо, мають відношення до протиправних дій. Всі приміщення оглядаються спільно з працівниками та мешканцями Лаври”, – кажуть правоохоронці.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня