Фактично це кінець кремлю і особисто путіну: Китай в односторонньому порядку зупиняє закупівлю російської нафти – Bloomberg

Китай призупинив закупівлю нафти в Росії, допоки санкції не почнуть працювати повною мірою.Пекін, очевидно, має намір отримати максимум вигоди із плачевного становища Росії.Китай призупинив закупівлю російської нафти, очікуючи запровадження Заходом так званої “цінової стелі” на “чорне золото” РФ.

posle obzaca 1

Про це дізналося впливове американське агентство Bloomberg.Китайці різко охолонули до сирої нафти iз Росії.Журналісти дізналися про декілька партій нафти марки ESPO з умовою постачання у грудні, які не зацікавили топових покупців у КНР.Очевидно, вони очікують на майбутнє зниження цін на російський енергоресурс після введення цінового “потолка”ажливо, що російська ESPO користується популярністю у китайських підприємців, які займаються нафтопереробкою.

Ця марка дає високий вихід дизельного палива. Крім того, її закупівля вигідна китайцям і щодо логістики.Це стосуватиметься, зокрема, і цінового максимуму.Обмеження ціни на російську нафту набуде чинності вже 5 грудня.Ті гравці, які відмовляться дотримуватись цінової стелі, ризикуватимуть втратою доступу до страхових, банківських та транспортних послуг Євросоюзу.

Москва вкрай незадоволена ситуацією, що склалася, і погрожує припинити постачання енергоресурсів країнам, які дотримуватимуться цінової стелі.Однак у такому разі вона може повністю втратити свою нафтову галузь.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня