Дівчинка Віра Народилася Без Рук. Але Це Не Завадило Їй Самореалізуватися І Стати Щасливою!

Віра Фещук-Омельчук народилася без рук, а ноги у дівчинки були різної довжини. Лікарі не могли зрозуміти, що вплинуло на появу таких патологій, і дали дівчинці не більше п’яти років життя.

posle obzaca 1

Лікарі наполягали на тому, щоб батьки відмовилися від дівчинки, але ні батько, ні мати не могли так вчинити зі своєю дочкою. Зараз 35-річна Віра вже мама, вона живе повноцінним життям і абсолютно щаслива.

Чому Віра народилася без рук, а одна нога коротша за іншу на 20 сантиметрів, лікарі тоді не змогли пояснити її батькам. Звичайно, їй було важко, але все ж вона могла пересуватися на власних ногах. Вона впоралася з усіма труднощами завдяки підтримці своєї сім’ї. Її батьки і старші брати і сестри завжди дбали про неї і допомагали їй.
Коли дівчинці було 7 років, і прийшов час навчання, вона вчилася дистанційно, вдома. Вона навчилася писати ногами, причому так спритно і красиво, що навіть вчителі були здивовані.

Віра дуже позитивна людина і навіть іноді жартує з приводу свого стану: наприклад, вона каже, що любить сидіти, склавши ноги.» А ще підмітати, прибирати іграшки для дітей, переодягати їх, годувати, готувати вечерю — у мене на все є час. Навіть в саду я працюю ногами. У мене вже так добре виходить, що навіть моя сім’я дивується і іноді не може за мною наздогнати. »

У Віри є улюблене хобі — вишивка.Зараз жінка — справжня сенсація, про неї писали в газетах і журналах, знімали телепередачі.

Віра закінчила курси макіяжу і тепер є сертифікованим візажистом.У 2011 році Віра вийшла заміж за Петра, який домагався її руки протягом п’яти років. Через рік після весілля в їхній родині народилася дочка Евеліна, а ще через пару років народився Арсеній. Віра сама дбала про дітей, годувала їх, міняла пелюшки і навіть перевдягала їх.

Віра зізнається, що вона дуже щаслива, вона абсолютно незалежна, піклується про дітей і заробляє гроші. У неї є все, про що може мріяти жінка!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня