Почалося! Прямо на кордоні: Бєлгород у вогні – Кремль скоїв жахаюче. Батальйонами в місто?

Російські воєнні блогери почали писати про те, що Збройні сили України нібито планують вторгнення на Бєлгорощину. Цей можливий “напад ЗСУ” російське керівництво використовує для мобілізації населення.

posle obzaca 1

 

Про це повідомляє у своєму традиційному щоденному огляді подій російсько-українського конфлікту американський Інститут вивчення війни.

Аналітики Інституту відзначають, що росія почала поширювати чутки про те, що українська армія нібито планує перенести війну на територію російської федерації — зокрема, напавши на територію Бєлгородської області.

Про це, зокрема, пишуть деякі воєнні блогери рф. Вони пояснюють, що для унеможливлення такого сценарію російські окупанти повинні знову взяти під свій контроль Куп’янськ та навколишню територію.

Експерти ISW прямо називають подібні заяви абсурдними, відкидаючи можливість переходу українськими захисниками державного кордону. “Україна не має стратегічного інтересу у вторгненні до росії, окрім того, не має можливості зробити це у такому масштабі (як про це кричать в росії)”, — запевнили у Інституті вивчення війни.

Ці ж чутки, які тиражовані воєнними блогерами, потрібні кремлю для залякування свого населення і збільшення підтримки усе менш популярної в народі війни.

У ISW нагадали, що в росії поступово збільшується кількість акцій протесту родичів мобілізованих проти призову резервістів. Також аналітики Інституту згадали інформацію російського опозиційного видання “Медуза”, яке стверджує, що, згідно із результатами закритого соцопитування, проведеного на замовлення кремля, більшість населення в росії висловило апатію у своєму ставленні до війни.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня