Дружuна прокuн улася о 3:30 ночі. Коли чоло вік п0бачuв, що відбyвається, то закрu чав на весь будинok

Незабутня радість осягає кожну сім’ю, коли в їхньому житті з’являється маленький чоловічок. І сім’я, про яку ми збираємося вам розповісти, також не виняток.

posle obzaca 1

Вагітна жінка відчувала, що пологи можуть початися в будь-який момент. Все необхідне в сумці вже тиждень чекало біля входу. Але як тільки почався найвідповідальніший момент, щось пішло не так.

Вранці о 3:30 все почалося. Подружжя зрозуміло, що часу, щоб потрапити в лікарню у них вже немає, і найважливіша місія лягає на плечі глави сімейства.

Також поруч перебувала майбутня бабуся дитини, яка викликала швидку і весь час розмовляла з медиками по телефону, отримуючи корисні поради. Мартін в одну мить перетворився з фотографа в акушера. При цьому чоловік навіть забув, що увімкнув камеру.

Вони з Холлі збиралися в подробицях відобразити весь процес появи їх доньки на світ. Але кадри виїзду з дому раптово перетворилися в зйомку самих пологів.

У певний момент Мартін голосно закричав: «О, мій Бог!». Це сталося якраз, коли його донька з’явилася на світ.

Холлі народила здорову дівчинку. Незабаром приїхали медики і допомогли батькам з усіма післяпологовими нюансами. Вся сім’я на сьомому небі від щастя!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня