Близнюku жінku народилuся paніше теpміну — чepeз 30 хвuлuн доkтор вx0дuть в палатy і каже: «Мені дyже шk0да»

Незважаючи на те, що людство зробило величезний прорив в медицині і сьогодні можна багато чого дізнатись про дитину до того, як вона з’явиться на світ, природа все ж продовжує нас дивувати.

posle obzaca 1

У щасливих батьків з Англії, Ніколи і Тодда Бейлі, вже був чотирирічний хлопчик на ім’я Лукас, коли пара отримала нову радісну звістку, — Нікола була знову вагітна.

«У мене було дивне відчуття, тому що мій живіт ріс набагато швидше, ніж в попередню вагітність», — сказала Нікола, додавши, що токсикоз був теж дуже сильним.

Але незабаром стало ясно, що для цього була дуже вагома причина: Нікола була вагітна не однією дитиною, вона чекала близнюків.

Води Ніколи відійшли всього на 32 тижні вагітності, але кваліфікованим лікарям вдалося зупинити її передчасні перейми. Таким чином, малюки, Харпер і Куїнн, змогли залишитися в утробі матері ще на тиждень до того, як лікарі допомогли їм з’явитися на світ.

«Як тільки я побачила їх, моє серце розтануло. Вони обидві були такими красивими», — сказала Нікола.

Оскільки дівчинки народилися передчасно, лікарі помістили їх під постійне спостереження. А всього через 30 хвилин після пологів доктор повернувся в палату Миколи і сказав: «Мені дуже шкода».

Лікарі підозрювали, що у Харпер був синдром Дауна, а пізніше це підтвердилося.

Вагітність протікала добре, і батьки навіть не могли припустити, що в однієї з їх крихт була додаткова хромосома до тих пір, поки Харпер не з`явилася на світ через 38 хвилин після народження сестрички Куїнн.

«Наша сім’я унікальна, і я б не проміняла її ні на що на світі», сказала Нікола.

«Харпер це Харпер, а Куїнн це Куїнн», говорить Нікола. «Вони різні, тому я намагаюся не порівнювати їх, як би важко це не було».

Нікола, яка є медсестрою за професією, хоче підвищити обізнаність про синдром Дауна, який, крім усього іншого, викликає безліч інтелектуальних затримок, а також деякі фізичні обмеження.
Будь-ласка, поділіться цією статтею зі своїми друзями на Facebook, щоб допомогти Ніколі поширити її важливе повідомлення про синдром Дауна.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня