Хл0пець залuшaє їжу і в0ду на м0ruлі, те, що він бaчuть на нaстyпнuй дeнь, вpaжає й0rо

Повертаючись, додому і, проходячи повз кладовища, Келі Кенінхау житель індонезійського острова Ява помітив дивну картину, він побачив кішку, яка сиділа біля однієї з надгробних плит.

posle obzaca 1

 

 

Було помітно, що кішка там була не випадково, а прийшла навмисно або навіть жила там. Тому Келі вирішив залишити для неї їжу і воду.

Через день ситуація повторилася, Келі знову побачив кішку у того ж самого могильного каменю, причому ні до їжі ні до води кішка не притронулась. Тоді чоловік зацікавився дивною поведінкою тварини і вирішив простежити за кішкою, адже вона не виглядала як бродяча тварина.

Але і на наступний день тварина була на колишньому місці, і щоб Келі не робив, вона наполегливо щодня поверталася на кладовище.

Келі це дуже зацікавило і він почав збирати інформацію про цю загадкову кішку.

Йому вдалося з’ясувати, що її господар нещодавно загинув і був похований на цьому кладовищі, а кішка з тих пір щодня відвідує його.

Зворушлива історія про кота, який щодня приходить до господаря на могилу.

Ось уже рік кожен божий день, незважаючи на погоду, кішка приходить на кладовище до могили свого господаря. Мабуть їх з господарем зв’язок був настільки міцний, що залишився нерозривним і до сьогодні.

Келі не припинив дбати про цю кішку і кожен день приносить їй їжу і воду, і не перестає дивуватися цій міцній любові між твариною і людиною.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня