Дві тисячі офіцерів! ЗСУ зачистили всіх: гори смертників на фронті – пекло у розпалі. Це феєрично!

За результатами моніторингу відкритих джерел інформації станом на 25.11.2022 року офіційно “демобілізовано та денацифіковано” 1500 російських офіцерів, з них:

posle obzaca 1

генералів – 10;
полковників – 45;
підполковників – 107;
майорів-204;
капітанів – 294;
старших лейтенантів – 496;
лейтенантів – 258;
звання не ідентифіковано – 86.

Зазначимо, що втрати серед російських військових на війні проти України зростають, оскільки вони збільшили кількість атак, зокрема за рахунок припливу мобілізованих. Як відомо, атакуюча сторона зазнає більше втрат, ніж та, яка обороняється. Також повідомляється, що на війні в Україні вже десятки тисяч російських мобілізованих.

“Їх кидають відразу на полі бою, щоб в авральному порядку відновлювати небоєздатні підрозділи”, – йдеться у матеріалі. Зазначається, що після поповнення своїх рядів окупанти наростили атаки одночасно на кількох ділянках фронту, які мають для них важливе значення.

Так, за допомогою притоку новобранців загарбники намагаються не просто організувати оборону вже окупованих територій, а й проводити наступальні дії. Російське командування кидає у бій зовсім непідготовлених та ненавчених солдатів. Звідси випливає і зростання кількості загиблих загарбників, які ми бачимо у щоденному зведенні Генерального штабу. Так, якщо ще два тижні тому кількість втрат російської армії була в межах 200-500 осіб, то останнім часом вона сягає тисячі.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня