Дітkам п0трібна допомоrа: їх 24-річнy мaмy до смеpті зrвалтyвав і пoбuв чоловіk

У Полтавській області правоохоронці розслідують вбивство 24-річної Ангеліни Омельченко, матері двох дітей. Поліцейські мають підстави вважати, що жінку зґвалтував та вбив її чоловік Олексій Бєлоусов. Наразі розшукує поліція.
Два дні назад у поліції отримали повідомлення, що в яблуневому саду на околиці села Біленченківка знайшли тіло молодої жінки з ознаками насильницької смерті.

posle obzaca 1

Правоохоронці відкрили кримінальну справу та почала розслідування. Слідчі обґрунтовано підозрюють у скоєнні мешканця місця Гадяч 1994 року народження. Громадян, яким відоме місце переховування Бєлоусова, закликають звернутись з цією інформацією до правоохоронців.

Ось його фото:

У вбитої Ангеліни залишилося двоє маленьких діток. Знайомі і близькі просять про допомогу для цих діток:“ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО ВСІХ НАБАЙДУЖИХ !!!В родині нашої колеги Оксани Омельченко сталася жахлива трагедія – насильницькою смертю загинула її єдина донечка Ангеліна. Залишилися без мами двоє неповнолітніх діточок. В родині дуже скрутне матеріальне становище. Просимо допомогти нашій колезі!!!Номер карти ПриватБанку 5168 7574 2588 7488 – Омельченко Оксана Володимирівна.”

скрін допису про допомогу
Зазначимо, сама кривава історія почалася ще 11 липня, коли дівчина звернулася до Гадяцької міської лікарні з приводу побиття. При огляді виявилося, що дівчину ще й зґвалтували. Про побиття Ангеліна заяву написала, але про зґвалтування – ні. Лише через деякий час поліцейські переконали її написати заяву і про зґвалтування.

Петро Токар, начальник ВП №1 Миргородського районного відділу поліції говорить, що був втрачений час на збір доказової бази, адже чоловіка мали затримати за статтею 208 КПК України.

У Біленченківці говорять, що не помічали, що у родині Ангеліни щось не так. Принаймні зовні. Діти жодним словом у дитячому садку не обмовилися, що тато б’є маму. Та і сама дівчина мовчала.
Але виявилося, що чоловік бив Ангеліну уже два роки. Апогей стався, коли чоловік поїхав на заробітки і запідозрив, що дружина зраджує його. Хоча, як місцеві про це не могло й бути мови – у маленькому селі все на долоні. І коли підозрюваний повернувся додому сталася трагедія.

Вперше він побив Ангеліну ще у червні. Бив дуже сильно. Але дівчина не звернулася до поліції. Другий епізод – 11 липня. А 25 липня Ангеліну знайшли мертвою.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня