Люблячuй старший брат піkлується про свою сестрy з рідkіснuм розладом з самоrо її народження. Ф0Т0

Коли брати і сестри виростають, вони обов’язково сваряться один з одним. Брати і сестри можуть бути заклятими ворогами, але потім в частку секунди стають кращими друзями.

posle obzaca 1

 

Але, врешті-решт, який би поганий не була сварка, брати і сестри завжди поруч один з одним. Маленька 10-річна Ліндсі Кокран і її 12-річний брат Трентон становлять особливий зв’язок один з одним. Ліндсі говорить, що її брат — герой, наша поміч і захист неї.

-Він дуже милий і турботливий. Він дуже піклується про мене. Коли я захворію і попрошу його принести мої м’які іграшки, він принесе їх мені.

-З Трентоном легше жити, — сказала Ліндсі. І Трентон каже, що готовий прийняти кулю за свою молодшу сестру, і він просто хоче зробити все, щоб Ліндсі стало краще. Ця особлива любов між ними почалася з тих пір, як вони були дуже маленькими. Через рідкісного захворювання, званого Спінальної м’язовою атрофією, яке зустрічається тільки в 8 з кожних 100 000 пологів, Ліндсі була в інвалідному кріслі з тих пір, як їй було всього 2 роки. Який чудовий старший брат …

Будь ласка, поділіться цим постом, щоб допомогти Трентону і Ліндсі поширити інформацію про спінальної м’язової атрофії і знайти ліки, щоб вони могли проводити більше часу разом! Крім того, не забудьте поставити лайк на Facebook, щоб отримувати більше подібних історій!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня