Пекло на фронті! Дата звільнення Криму: ЗСУ повертають своє – Кремль поставили перед фактом!

Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко пояснив, що говорити про деокупацію Криму ще дуже рано.

posle obzaca 1

Представника силового відомства запитали, коли ЗСУ зможуть звільнити Крим. На що Вадим Денисенко не тільки повідомив, що говорити про це дуже передчасно, нагадавши, що й за що деокупуватимуть Збройні сили України.

У відповідь на питання телеведучої щодо терміну звільнення Криму від радника міністра внутрішніх справ України прозвучало: “Ми зараз хочемо забігти так далеко наперед, що зануримо просто у далеку футурологію. Давайте спочатку вийдемо на кордони 24 лютого, пройдемо далі, а потім уже говоритимемо про Криму”, сказав Вадим Денисенко телеканалу “Прямий”

“Станом на сьогодні питання Криму з урахуванням усіх бойових дій на фронтах відкладено у часі на цей момент, у цей конкретний момент. Тому давайте ми до нього дійдемо, а потім про це говоритимемо. Нам потрібно прийти на лівий берег Дніпра, звільнити лівобережжя України, яка зараз окупована, а потім уже можна буде говорити про дипломатичну, військову чи якусь іншу форму деокупації Криму”, – резюмував Вадим Денисенко.

Щобільше, Радник міністра внутрішніх справ сказав, що ворог перекинув більшу частину херсонського угруповання на Східний фронт. Сьогодні найгарячіші точки на карті бойових дій – Бахмутський і Сватівський напрями, де бійці ЗСУ готові тримати оборону, отримавши підкріплення.

Одна з ключових тез, яку озвучив Ростислав Смирнов 24 каналу, така: “Зможемо? Зробимо? У нас іншого вибору немає. Ми в будь-якому випадку звільнятимемо всі наші території. Якщо нам навіть доведеться, що не передбачається, залишити якусь територію, то це буде тимчасово, як показала практика, у тому числі із Херсоном, Харківською областю”.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня