Вcyпереч вciм прorнозам лікaрів, цей хлопчuк без мoзкy вuжuв і ось якuй він зapаз

А ви пам’ятаєте хлопчика, який народився без мозку? Ніхто не вірив, що малюк виживе, так як у цього малюка було розщеплення хребта, рідкісні хромосомні аномалії і гідроцефалія ​​скупчення рідини в мозку.
Малюк народився в сім’ї Шеллі і Роба Уолл. Стан новонародженого хлопчика був настільки серйозним, що лікарі попередили батьків, що їх син навряд чи виживе, а якщо і виживе, то у нього будуть серйозні розумові і фізичні вади.
Коли хлопчик народився, його голова була абсолютно непропорційною, у дитини в мозку накопичувалася рідина.
Але, молоді батьки не опустили руки! Лікарі сказали, що гідроцефалія вже знищила близько 98% мозкової тканини Ноя, залишивши його практично без мозку. Вони радили батькам готуватися до гіршого.
Отже, як я вже сказала вище, батьки малюка Шеллі і Роб не опустили руки. Свого сина вони назвали Ноєм. І у Ноя були свої плани на це життя!
Мозок, всупереч усім прогнозам лікарів, почав рости! Віра батьків творить чудеса, через чотири роки після народження Ной продовжував жити і радувати своїх близьких всупереч прогнозам лікарів!
У 5 років Ной вже може говорити, писати і вимовляти своє ім’я по буквах. У майбутньому батьки сподіваються на нове чудо. Батьки хочуть, щоб він навчився ходити. До сих пір Ной був прив’язаний до інвалідного крісла.

Хлопчик навряд чи колись повністю видужає, але зараз його одужання перетворилося в дивовижний експеримент, який ставить сама природа.

posle obzaca 1

Медикам залишається тільки спостерігати і вчитися. Його випадок воістину феноменальний.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня