Запечатаний ящик 30 років використовували як стіл на горищі: під час знесення будинку чоловік вирішив його розкрити

Господарі старого будинку під час зносу покликали знайомого і запитали чи не потрібен йому старий залізний ящик. Ящик був масивний і його майже 30 років використовували як стіл на горищі, при цьому жодного разу не відкривши. Чоловік ледве спустив ящик з горища і забрав собі: вдома він взяв інструмент і спробував розкрити масивну залізну кришку.

Домовласники, стара літня пара англійців, не надто цікавились ящиком, він дістався їм ще при покупці самої будівлі. На горище сім’я заглядала рідко, іноді тут біля вікна збиралися ввечері і в таких випадках залізний ящик пристосовували як імпровізований стіл. Зараз же будинок вирішили перебудувати і подібні тяжкості вже тільки заважали.

posle obzaca 1
Швидше за все, при бажанні вони не змогли б його і відкрити без потрібного інструменту. Чоловік вже при більш ретельному огляді зрозумів, що ящик являє собою сховище, більш схоже на старий сейф з досить надійним, хоч і давно проржавілим засувом. На тому ж горищі знайшлися і ще кілька ящиків їх вдалося відкрити легко і всередині нічого не виявилось.

Зате «стіл» підніс чоловікові сюрприз. Він підігнув двері металевим прутнем, допоміг болгаркою зрізати петлі, після чого зняв бічну сторону.

Стіл виявився непростим всередині лежав оберемок старих купюр, причому це були англійські фунти.
Яким чином вони тут виявилися не відомо, господарі будинку були також здивовані знахідці. При підрахунку з’ясувалося, що «стіл» зберігав 30 років в середині близько двадцяти тисяч фунтів. Всю суму чесно розділили, справжнього власника все одно знайти було нереально.
Сума хоч і невелика за сьогоднішніми мірками, але виявилася дуже до речі при перебудові старого будинку.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня