Мaма 2-х дітей перетвоpuла стару xaлупу в казковuй куточоk. Фото до і після ремонтy

У світі давно вкоренилася думка, що хорошими будівельниками можуть бути суто чоловіки. Справа в тому, що чоловіки, фізично сильніші, ніж жінки, вони без зусиль можуть носити важкі предмети, забивати цвяхи і робити будь-яку іншу чорну роботу, яка для жінки може бути непосильною.

posle obzaca 1

Але, на практиці, все далеко не так. Багато жінок, в силу різних життєвих обставин, власноруч роблять ремонт і упорядковують своє житло. Саме жінка, спокон віків, вважається берегинею домашнього затишку.

Жінка, про яку ми сьогодні Вам розповімо, зуміла з напівзруйнованому будинку зробити затишний куточок. Значну частину роботи робила сама, в чомусь їй допомогли чоловік і діти. Але, саме вона, була керівником будівельних робіт.

Сім’я тривалий час проживала на території США. Обставини склалися таким чином, що їм довелося повернутися додому, до В’єтнаму. Великих фінансів вони не мали. З майна, у них був тільки невеличкий будиночок. Але, через те, що він довго стояв пусткою, жити в ньому стало неможливо.

Великим плюсом було те, що будова знаходилося в одному з найкрасивіших і елітних районів Хошиміну. Будинок оточений рослинністю, поруч школа, багато магазинів. Щоб купити тут будинок, потрібно було викласти чималу суму грошей. Тому, сім’я не збиралася відмовлятися від такої можливості.

Жінка вирішила все взяти в свої руки і відремонтувати будинок своїми силами. Вона не боялася життєвих труднощів. Призначивши себе прорабом, вона взялася за справу. Чоловікові і дітям довелося слухатися її в усьому. Звичайно, зовсім без допомоги, ззовні, вони впоратися не могли. Деякі моменти вимагали сприяння фахівців.

Сім’я була обмежена в коштах. Багато грошей було витрачено на сам переїзд до В’єтнаму. Сім’я не стала наймати професійних будівельників, запропонувавши сусідам підзаробити. Люди з радістю погодилися, гроші необхідні всім.

Але, все ж, їм знадобилася консультація архітектора і проектувальника. Вони склали детальний план робіт, який набагато полегшив будівельний процес. Також, професійна допомога їм потрібна була для стійкості і міцності конструкцій. На цьому економити ніяк не можна. На кону їх життя.

Загальна площа будинку 60 квадратних метрів. Ось як він облаштований всередині.

Ванна кімната суміщена з санвузлом. Вона оформлена в м’яких світлих тонах. Виглядає дуже гідно і по-сучасному. У тому, що ванна і туалет суміщені, свій мінус. Сім’я велика. У той час, як один з її членів приймає душ, інший може захотіти в туалет.

Кухня ніжного блакитного кольору, обладнана всім необхідним. Дверцята в кухонних шаф, в яких складений весь посуд, скляні. Виглядає дуже мило і акуратно.

У спальні і вітальні присутній східний стиль. Фіранки виконують функцію поділу цих двох зон. Вітальня легко перевтілюється в їдальню, якщо господарям раптом захочеться там пообідати.

Спальня чоловіка і дружини схожа на ложе царя. За оформленням, ця кімната дуже відрізняється від інших. Інтер’єр продумали до дрібниць.

А ось зовнішній вигляд будинку. Пам’ятайте, як він виглядав спочатку? Не віриться, правда? Стіни пофарбовані в брудно-рожевий колір, а вхідні двері та віконні рами в блакитний. Дуже незвичайне поєднання.

Приклавши всі зусилля, жінці вдалося перетворити руїни в комфортне житло.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня