170 тисяч солдат! Нове вторгнення – бойова тривога: підняти всіх. Жданов шокував – вперше!

Командування ЗСУ не завищує втрати Росії у війні з Україною. У ворога вже дійсно завершується професійний склад армії, про що свідчить і мобілізації в Росії.

posle obzaca 1

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

Жданов зазначив, що за законом Росії численність її сухопутних військ складає 400 тисяч осіб. Реально їх є 280 тисяч, 170 тисяч з яких вдерлися в Україну. Різного роду мобілізації, відкриті, приховані, часткові, які відбуваються у Росії свідчать про те, що втрати колосальні, і їх треба поповнювати.

“Поповнення починаються, коли втрати сягають 30%. Тоді вони почали проводити приховану часткову мобілізацію, а коли втрати досягли 50% – росіяни оголосили відкриту часткову мобілізацію. Нині стоїть питання, що незабаром Путін може оголосити загальну мобілізацію,” – зауважив військовий експерт.

Це означає, що Росія “висмоктала” фактично все зі своєї армії. Той факт, що росіяни змушували навіть матросів балтійського, північного й тихоокеанського флотів підписувати контракти з піхотою говорить про це. За допомогою мобілізації вони хочуть знайти бодай якихось спеціалістів, аби ті могли керувати технікою.

“Колапс мобілізаційної системи Росії полягає в тому, що у них дефіцит механіків-водіїв, операторів-навідників, а також командирів взводів і рот. Це основа управління в бою, якщо немає ротних і взводних довго не навоювати. Сержанти не будуть солдатами командувати, бо вони не знають, як вести бойові дії”, – наголосив Жданов.

За його словами, Путін через це й хоче припинення вогню. Йому треба навчити армію, бо він розуміє, що вона різко деградує. Чим більше ЗСУ знищуватимуть російських військових, тим більше російська армія буде перетворюватись у організацію озброєних чоловіків.

“Так, механіків вони виймають чоловіків по 30 – 40 років, саджають їх за важелі, десь трохи навчають, а артилерія веде вогонь. Усе ще простіше в піхоті, яку вони пускають попереду БМП, бо їх залишилось мало. Тому кадровий склад закінчується”, – підкреслив військовий експерт.

Росіяни продовжують зазнавати шалених втрат на фронті. А все тому, що вони щоденно йдуть у наступ. Відмовитися вони не можуть. І на це у них є вагома причина: погрози смертю.

Як зазначив під час телемарафону речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, у ворога не дуже то є вибір. Він або загине від рук ЗСУ, поповнивши статистику втрат, або від своїх же. Тому окупанти змушені постійно йти у наступ.

Передовсім Череватий зазначив, що на фронт росіяни постійно перекидають бійців. Це вони роблять для того, щоб заповнити підрозділи, які зазнали втрат.

Наприклад, на той же Бахмутський напрямок здебільшого кидають зеків, де й спостерігається значна динаміка втрат. Але з бойовиками з ПВК “Вагнера” ніхто не панькається. Там, так би мовити, дотримуються “дисципліни”.

Бійцям категорично заборонено відступати. Єдиний виняток для них – поранення. В іншій ситуації на них очікує смертна кара. Тому, хочуть вони того, чи ні, а в наступ мусять іти. Водночас він супроводжується втратами з боку ворога. І саме тому у російському війську постійна циркуляція солдатів.

Свої підрозділи ворог також закриває з допомогою мобілізованих росіян. Але це не надто допомагає “другій армії світу”. Ба більше, на Луганському напрямку це ще й стало причиною неабияких проблем. Там, за словами Череватого, наша артилерія ще на початку підходу, буквально розшматувала кілька таких підрозділів.

“Мобікам” довелося втікати. І це, додав речник, надихнуло на створення прообразу руху, який би відстоював їхні права. Ба більше, їхні рідні навіть приїжджали на передову, щоб поговорити з командирами. Адже останні чхати хотіли на втрати. Усіх, хто втікав з поля бою назад, вони вважали дезертирами, а також саджали їх на підвал.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня