Декілька хвилин тому, 3аява Ердогана про яку будуть писати в книгах з Історії України: Президент Туреччина офіційно 3аявив: “Крим – це Україна, Рoсія поверне півострів і ми прикладемо до цього всіх зусиль”

Він наголосив, що він особисто і міжнародне прав0 вимагає, щ0б окупований пів0стрів повернувся до складу України.

posle obzaca 1

“Ми вважаємо, що війна має 3авершитися справедливим миром на основі територіальної цілісності України. Туреччина докладає безліч зусиль, щоб створити дипломатичний канал для досягнення цієї мети. І маємо суттєві досягнення у цьому: зокрема, зустріч міністрів закордонних справ в Анталії у березні, мирні переговори у Стамбулі та зернову угоду”, – сказав президент.

Ердоган також зазначив, що Крим – це Україна, і Туреччина підтримує Крим у складі України. За словами політика, кримські татари – це громадяни України, і Крим має розвиватися в їхніх інтересах.

“Це критично важливо для всього регіону та для світової системи безпеки, для стабільності, для підтримки територіальної цілісності України, її суверенітету, для політичної системи”, – заявив Ердоган.

Окрім того, на сайті президента з’явилася заява, яку він зробив після засідання президентського кабінету . “У нас була можливість докладно обговорити події з Путіним. Ми їздили в Україну та мали аналогічну зустріч із Зеленським. Наша мета – найближчим часом звести разом Путіна та Зеленського в нашій країні, прокласти шлях до виходу з кризи”, – додав президент Туреччини.

“Ми продовжимо докладати зусилля для встановлення миру. Я ще раз засвічую нашу підтримку територіальній цілісності України – включно з Кримом. Крим – це Україна! Він повинен бути у складі України”, – сказав Ердоган….

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня