Коли ці люди фотографувалися на пам’ять, уявити не могли, що станеться через секунду

Іноді найважливіші моменти в нашому житті трапляються зовсім непередбачувано. Хіба існує на Землі більш зворушлива картина ніж момент, коли дівчина після довгих років побачень нарешті отримує пропозицію руки і серця від коханого, який до того не збирався одружуватися?

posle obzaca 1

Або уявіть обличчя матері, яка бачить, як раптово починає ходити її малюк, хоча лікарі навіть не сподіватися на таке чудо Сьогоднішня історія повідає тобі про те, що диво може статися навіть серед білого дня, коли цього зовсім не чекаєш.

Ця сім’я вийшла на прогулянку по парку міста Грінвілл, що в штаті Південна Кароліна. Вирішивши зробити фото на пам’ять на фоні водоспаду, родичі і уявити не могли, що трапиться з ними через мить.

Оце сюрприз! Між іншим, на відео чітко видно, що інші члени сім’ї чекали на таке. «Когось не вистачає», сказав той, хто знаходився по інший бік камери, за секунду до зворушливого моменту.

Такі історії надихають! Будь ласка, поділися цим прекрасним відео з усіма, хто довго чекає когось. Нехай не втрачають надію!

 

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня