Молодuй водій автобyса №11 дав усім пасажuрам урок. Те, що він зробuв, просто заxоплює

Сьогодні став свідком вчинку хлопця років 25, який був водієм автобуса 11.

posle obzaca 1

На зупинці заходить бабуся років 80 і сідає на вільне сидіння, я спостерігаю як вона дістає хустинку і розгортає її (там природно дрібні копійки) вона по гривні налічує 7 гривень і просить водія зупинити.

Він зупиняє все як завжди, бабуся простягає ці гроші і каже «дякую синочок», але кондуктор гроші не взяв! Він взяв свій гаманець, попросив посидіти хвилини три.

Потім він швидко забігає в магазин, купує там 4 пакети молока, 2 сметани, купує хліб макарони і м’ясо! Біжить і несе ці продукти бабусі.

Бабуся відмовлялася, мовляв не треба, мені пенсії вистачає на хліб і все в цьому роді. В результаті хлопець сказав, якщо ви це не візьмете я прям тут цей пакет і викину. Бабуся заплакала гіркими сльозами дякувала йому, бажала йому удачі у всьому і т.д.

Тут він заходить в автобус, і жінка років 40 почала виказувати своє неввдоволення, варто було заради якогось «дякую» витрачати свої гроші і ще наш час затримувати?

Хлопець розвернувся, відчинив двері, і послав цю жінку зі словами: через таких як Ви, люди похилого віку всю молодь вважають невихованими св*олотами, тому-що, Ви своїм дітям крім лицемірства і жлобства нічому навчити не в силах!

Вона вилетіла як пробка з шампанського з цього автобуса, червона як помідор !!! БРАВО хлопчина, ПОБІЛЬШЕ Б ТАКИХ ЯК ТИ!!!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня