Почався штурм! Тисячі солдат – по всьому фронту: нова тактика окупантів. Переможемо!

Російська армія змінила тактику штурмів на Авдіївському напрямку у Донецькій області і тепер намагається розтягнути лінію наступу
Про це заявив керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Віталій Барабаш.

posle obzaca 1

“Наразі росіяни змінили тактику. Раніше вони робили масований артобстріл, потім заходило багато техніки, яка прикривала піхоту. Бувало, що й 100, й 150 людей вони підіймали на штурми. Зараз вони змінили тактику – здебільшого працюють малими групами до відділення, максимум до взводу. 30-40 людей максимум”, – зазначив він.

За словами Барабаша, росіяни ці групи намагаються відправляти одночасно з багатьох напрямків.

“Раніше вони намагались вклинитись, то зараз намагаються розтягнути свій наступ. В першу чергу, йдуть “мобікі”, за ними – більш підготовлені російські кадрові військові. Вони зайшли на наш напрямок з Херсону. Скільки їх приїхало, поки розуміння немає, але дуже велика кількість приїхала саме звідти”, – підсумував Барабаш.

Згідно з даними Генштабу, на Бахмутському та Авдіївському напрямках російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій.

В мережі часто обговорюють уповільнення контрнаступу ЗСУ взимку. Проте військові експерти пояснюють, що українські військові зупинятися точно не будуть, тож окупанти не дочекаються паузи.

Втрати окупантів будуть збільшуватися
Про це 24 каналу сказав військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ Роман Світан. Він наголосив, що вдень ЗСУ в середньому знищують близько 500 окупантів, а це один взвод.

За його словами, щодня ЗСУ “викреслюють” кілька сотень окупантів та їхніх воєнних засобів. “І така динаміка не зменшиться, вона буде лише збільшуватися”, – вважає експерт.

Як розвиватимуться бойові дії далі
Полковник запасу зауважив, що зараз лінія фронту “застигла” через погодні умови, адже дощ та мряка зупиняють рух важкої техніки.

У режимі наступу практично вся лінія фронту переходить до оборони, тому залишається лише – нанесення противнику артилерійських чи авіаційних ударів,
– пояснив Світан.

Він вважає, що як тільки земля підсохне чи підморозиться, потенціал української армії, який зараз накопичений і не був використаний на правому березі Херсонщини, залишився і їх будуть перекидати на Запорізький та Донецький напрямки, де вони найбільш затребувані.

“Залишається також перспектива у напрямку Сватово – Луганське. Після того, як наші війська пройдуть по замерзлій землі, вони почнуть наступ в сторону Луганська. Ці два напрямки будуть чекати “погоди”, – вважає полковник запасу.

“Котел” для окупантів біля Азовського моря
На його думку, на цих напрямках ЗСУ отримають завдання на рух по промерзлому ґрунту – це буде, швидше за все, вихід до Азовського моря.

Основне завдання – це розсічення сухопутного коридору та перехід кримського та херсонського угруповання росіян в режим “котла”. Як тільки ЗСУ вийдуть на узбережжя Азовського моря, вони заженуть в “котел” все кримсько-херсонське угруповання,
– наголосив Світан.

Експерт зазначив, що підбитий Кримський міст не може постачати окупантам озброєння в достатній кількості, а другий удар по цьому мосту повністю “переріже” постачання.

За його словами, в цей час українська артилерія виконує своє основне завдання – знищує армію противника. “Ми навіть в такому режимі “затихлого” фронту щодня ліквідуємо близько батальйону російських солдат”, – підсумував він.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня