Вarітна жінка була поxована зажuво. Через рік складно повірuтu в те, що сказав лікар

7 грудня 1988 року в Вірменії стався найсильніший землетрус, який увійшов в історію як Спітакський. В результаті близько 25 тисяч людей загинуло, 19 тисяч стали інвалідами, а понад півмільйона втратили свої будинки.

Тоді лікарі всього Радянського Союзу зліталися на місце події, щоб допомогти постраждалим. Серед них був і молодий фахівець з Північної Осетії Казбек Кузаєв. Протягом декількох тижнів лікарі працювали не покладаючи рук, допомагаючи людям як фізично, так і морально. Адже майже кожен хто вижив втратив когось з рідні або залишився без даху над головою.

posle obzaca 1

Серед пацієнтів Казбека була молода жінка на ім’я Аїда Саакян. Під час землетрусу вона була буквально похована заживо під уламками.

Аїда зірвала голос, гукаючи на допомогу. Коли її нарешті врятували, на тіло жінки було страшно дивитися, воно повністю було синім від різних травм.

Але найстрашніше з’ясувалося пізніше. Аїда була вагітна і в ході цієї події втратила свою ненароджену дитину. Більш того, всі навколо розуміли, що вона більше ніколи не зможе мати дітей. Тільки оптимістично налаштований доктор Кузаєв говорив, що все буде добре.

Саме так і сталося. Тільки уявіть собі здивування Аїди, коли через рік вона зрозуміла, що знову завагітніла. А через кілька років ще раз У Аїди народились дві доньки. І поки вони росли, жінка регулярно розповідала їм про молодого лікаря, який колись врятував їй життя і вірив в те, що у неї будуть діти.

Протягом 28 років Аїда була впевнена в тому, що тільки завдяки доктору Кузаеву змогла почати нове життя після того кошмару, який їй довелося пережити.

Та уявіть собі її здивування, коли одного разу молодша дочка сказала їй, що той самий лікар шукає її.

Справа в тому, що Казбек фотографував всіх своїх пацієнтів. Через роки він почав публікувати знімки на своїй сторінці в Фейсбуці, сподіваючись дізнатися, як склалася їхня доля. Ці пости були дуже популярними, і дочка Аїди випадково натрапила на один з них.

Через 28 років після тієї жахливої події Аїда знову змогла подякувати свому рятівникові.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня