Того вечора я вирішив посмажити картоплю та ми відкрили помідори. Краще цього не робили тому, що саме вони стали причиною грандіозного сkандалу, який розпочала Тамара.

Раптом з’ясувалося, що моя дружина не дуже хороша людина. Так, звичайно, я бачив з ким одружувався, проте до самого одруження вона такою не була.

posle obzaca 1

Сталася одна ситуація, яка перевернула усе моє уявлення про Тамару. Сталося це два тижні тому.

Якось ми їздили до моєї бабусі у село. Я дуже люблю ці поїздки. Пам’ятаю ще які там гарні зими. У місті ця чарівна пора року зовсім не така, як в селі. В будинку бабусі ще й досі є пічне опалення. Ніколи не забуду, як тріскають дрова у пічці.

Коли ми уже зібралися їхати додому, бабуся, як годиться, склала нам велику сумку всіляку й смакоти. Вона любить консервувати овочі, а також вміє добре коптити ковбасу.

Цієї їжі нам вистачає надовго. Ми з дружиною думали ще раз з’їздити в село? коли та харчі закінчиться.

Того вечора я вирішив посмажити картоплю та ми відкрили помідори. Краще цього не робили тому, що саме вони стали причиною грандіозного скандалу, який розпочала Тамара. Річ у тім, що дружина знайшла всі банці волосину бабусі.

Внаслідок цього я дізнався дуже багато чого нового про свою родину. Монолог дружини тривав 20 хвилин. Здається, що вона готувалася до нього впродовж усього нашого сімейного життя тому, що у своїй розмові вона згадала події, які були декілька років тому. Я й не думала що вона у мене така. Наче Тамара ніколи не готувала їжі. Я б не сказав, що вона все готує акуратно і її волосся ніколи не потрапляло у їжу.

Мені стало дуже неприємно після такої розмови. Бабуся старалася, готувала, а Тамара така невдячна. Цікаво, а якби така ситуація трапилася з консервацію її мами, що тоді?

Я впевнений, що ми б забули про цю ситуацію через декілька секунд. Тамара 100% стала б на захист своєї мами та в результати я був би винен в усіх бідах, які з нею траплялися.

Так що, якщо щось подібне трапляється, то я навіть не розпочинаю сварку.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня