Я не очікував побачити таке. Пом’ята сукня, старі затерті туфлі, погано розчесане волосся і відсутність макіяжу. Не знаю, що в тебе в житті сталося, але приведе себе до ладу, а потім шукай чоловіка.

Яна працює в одній дизайнерській компанії. Вона дизайнерка та займається розробками проєктів інтер’єрів для комерційних приміщень, а також працює на дому, беручи розробку дизайнів інтер’єру для квартир, будинків і так далі.

posle obzaca 1

Їй вже тридцять років. Досі самотня. Так, був час, коли вона була одружена, але це було давно. Та й заміжньою вона була всього три місяці. Якось не змогли вони з колишнім чоловіком вжитися.

Сталося, що сталося. Вони розлучилися та пішли різними дорогами. Тоді Яна поринула з головою в кар’єру. І забула про все. Заробляння грошей та кар’єрні досягнення витісняли думки про те, що вона хоче бути справді коханою.

Так пройшло шість років і вона за цей час ні разу ні з ким не зустрічалась та не мала хоча б якихось відносин. Не хотілось. Не до того було.

Та й Яна не була вимогливою до кавалерів сильно. Їй потрібно було лише те, щоб чоловік мав схожі з неї інтереси та погляди на життя, з повагою до неї ставився та не підіймав руку. Багатство, статки, сім’я і всяке таке її не цікавило. Яна була б щаслива із будь-яким хлопцем. Як з бідним, так і з багатим, так і з середнім достатком. Це для неї великої ваги не мало.

Тоді вона вирішила, що треба взятися за діло та знайти собі чоловіка. Сам він її не знайде, то ж треба брати все в свої руки. Яні порадили подруги зареєструватися на сайті знайомств та обирати чоловіка.

Яна так і зробила, але дуже багато там хлопців їй не підходили там. То одні занадто самовпевнені та вже після вітання починали ставитись нахабно та зверхньо. А інші були або їй не цікаві, або занадто сором’язливі та далі переписки діло не заходило.

Але одного разу їй зустрівся на сайті хлопець, який їй дуже сильно сподобався. Він був начитаний, ерудований, цікавий, багато подорожував та мав такі ж погляди на життя, як і Яна.

Вони домовилися зустрітися. Яна схвильовано обирала собі вбрання. І от, прийшов день зустрічі. Яна прийшла до закладу, біля якого було домовлено зустрітись. Але того хлопця не було. Вона прочекала там майже годину, але він так і не прийшов.

Натомість надіслав їй повідомлення:

«Привіт. Одразу перейду до діла. Я прийшов на місце зустрічі набагато раніше та сховався неподалік так, щоб міг тебе побачити. Але я не очікував побачити ТАКЕ.

Ти дуже цікава та крута людина, проте… По твоєму зовнішньому вигляді одразу видно, що ти не любиш себе. Пом’ята сукня, старі затерті туфлі, погано розчесане волосся і відсутність макіяжу для такої події, як перше побачення.

Не знаю, що в тебе в житті сталося, але приведе себе до ладу, а потім шукай чоловіка. Не тому, що погано виглядаєш, а тому що в такому вигляді та стані можеш натрапити на чоловіка, який буде цим користуватись.

А я поки не готовий допомагати тобі з цим. Удачі.»

Тоді Яна зрозуміла, що за ці шість років запустила себе не тільки зовнішньо, а й внутрішньо. Вона глянула на себе в дзеркало, коли прийшла додому, та побачила там невпевнену в собі, втомлену та недоглянуту дівчину.

Тепер Яна вирішила змінити своє життя кардинально.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня