Я приїхав з відпустки додому та застав у своїй квартирі незнайомих мені людей! Хто вони, та як опинилися в моїй квартирі?

За своє життя я виростив самостійно двох доньок. Почав я займатися їхнім вихованням я тоді, коли дружина покинула цей світ. Тоді старшій доньці Софії було шість рочків, а молодшій Ліні – всього три.

posle obzaca 1

Зараз старша донька закордоном. Вона живе там вже доволі давно, але про мене не забуває та регулярно надсилає гроші, подарунки та приїздить, коли є така можливість. Солодша донька ж після одруження переїхала до Одеси жити. Вони з чоловіком мають чотирикімнатну квартиру, тому я приїжджаю до них кожного літа на відпочинок. Точніше раніше приїздив.

І останнього літа, коли я так приїздив, сталась історія, про яку я вам хочу розповісти. Я працюю архітектором, тому коли почалась пандемія, став працювати з дому. Хоч мені й п’ятдесят шість, але я стараюсь йти в ногу з часом. А що? Не ставати ж одразу старим. Звісно, що я не можу зрозуміти всіх жартів та актуальних новин для молоді, але все таки не стаю стариганом бурмотливим.

От і того літа я вирішив приїхати до доньки із зятем. З останнім в нас чудові відносини. Він мені як син, якого я ніколи не мав. І знову, як і кожного літа, я віддав ключі від квартири своєму найкращому другу, з яким ми дружимо ще з юнацтва. Ми пройшли разом вогонь, воду та мідні труби, то ж я довіряв йому.

Чому залишав ключі? В мене багато хатніх рослин, які треба поливати. Хобі в мене таке, тому, щоб мої рослини не повмирали, я залишив ключі другу та попросив поливати їх.

Того літа я дуже добре відпочив у своїх рідних. Та й з онуками набавився. Брав їх на море покупатися, водив всюди, влаштовував програму розваг. І онуки щасливі, і я, і дітям трохи більше часу для себе зробив.

Але сталося так, що по роботі мені треба було терміново приїхати назад в рідне місто. Це був якраз кінець серпня, тому я приїхав всього на декілька днів раніше. Коли я підходив до свого будинку, то глянув у своє вікно та побачив, що в нього дивиться якась дівчина.

І ви вже розумієте, що я весь холодним потом покрився та пішов перевіряти квартиру, чи часом я вікна не переплутав. Відімкнув квартиру своїм ключем та побачив приголомшливу картину – в моїй квартирі знаходилися якісь двоє людей – хлопець та дівчина.

Я почав грізно дізнаватися хто вони та чому в моїй квартирі знаходяться. Звісно ж, що молоді люди перелякалися та хлопець сказав, що зараз все пояснить. Він комусь зателефонував, а дівчині сказав збирати свої речі. З телефонної розмови я почув, що хтось сюди зараз має приїхати і все мені пояснити. В мене були вже деякі здогадки, але я все одно був шокованим, коли приїхав мій друг.

Виявилось, що то його племінник та його наречена. Мій друг без мого дозволу поселив у МОЇЙ квартирі своїх родичів. Я перевірив всі речі, та все було на місці. Гроші та коштовності також.

Але з тих пір я не спілкуюся більше з другом. Не можу я пробачити таку неповагу до мене, мого житла та нашої дружби.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня