30 000 бджіл переслідували її машину декілька днів. Причина ховалася в багажнику

Що може бути гірше, ніж пристала бджола, яка, здається, може вжалити при будь-якому необережному русі? Відповідь проста — 30 000 бджіл, які ніяк не планують залишати свою жертву.

posle obzaca 1

Саме така історія сталася з мешканкою Уельсу Керол Ховард, коли вона на своїй машині поїхала в один із заповідників, щоб побути на природі.

Поки вона насолоджувалася свіжим повітрям, в салон її автомобіля випадково залетіла бджолина матка, що знаходиться неподалік вулика, і, звичайно ж, не змогла вилетіти назад.

Не помітивша комах Керол сіла в машину і поїхала назад додому, в той час як бджоли з вулика (близько 30 000 особин) стали переслідувати темницю на колесах, де була заточена їх королева.

Коли Керол зупинилася біля свого будинку, її машину відразу ж обліпили бджоли, намагаючись знайти і визволити матку. Звичайно, дівчина побоялася виходити на вулицю і залишилася сидіти всередині, не знаючи, що робити.

Але їй пощастило — поки вона їхала по шосе, її машину і летячий за нею рій бджіл помітив один з рейнджерів, які працюють в заповіднику. Він відразу ж поїхав за цією незвичайною гонитвою, і подзвонив в місцеву асоціацію бджолярів, щоб вони зібрали і відвезли бджіл назад в ліс.

Як людина,  що пов’язана з природою, рейнджер прекрасно розумів, що вбивати бджіл не можна, тому що популяція цих важливих для природи комах зменшується щороку.

Бджолярі оперативно приїхали на місце і розклали картонні коробки, куди незабаром на запах солодощів злетівся весь вулик. Незабаром комахи були благополучно доставлені назад в ліс, а Керол змогла вийти з машини.

 

Вранці наступного дня все ще перебуваючи в шоці дівчина вийшла до своєї машини і виявила, що вона знову покрита  бджолами. Виявляється, вперті комахи вночі знову кинулися рятувати бджолу-матку.

 

Повторно викликані фахівці по роботі з бджолами припустили, що в машині, можливо, знаходиться королева вулика і цим пояснюється дивна поведінка бджіл. Незабаром чоловік в захисній екіпіровці обстежив машину, де і виявив Її Величність, що б’ється в заднє скло. Коли бджола самка була звільнена, весь вулик благополучно повернувся в ліс.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня