Мер Луцька вручив орден «За мужність» посмертно матері загиблого Героя Михайла Приступи

Ігор Поліщук сьогодні 28 листопада вручив орден “За мужність” ІІ ступеня (посмертно) матері матроса Збройних сил України Приступи Михайла Сергійовича.

posle obzaca 1

Про це він повідомив у фейсбуці.

«Завдяки його жертві й подвигу та його побратимів сьогодні в Луцьку та багатьох інших містах України діти можуть ходити в садочки та школи, люди на роботу. Завдяки його жертві та подвигу сьогодні Україна здійснює контрнаступ та великою ціною відвойовує кожен сантиметр своєї землі. Нехай ця державна нагорода буде для родини Приступи згадкою про велику мужність, велике серце та велику любов Михайла до України», – написав мер.

Ігор Поліщук висловив щирі співчуття мамі Захисника з приводу загибелі сина.

Раніше, У Львові посмертно нагородили 5 захисників

25 листопада, указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагородили посмертно 5 військових.

Про це повідомили у пресслужбі Львівській ОВА.

“Жодні слова не замінять ваших близьких та рідних вам людей: синів, батьків, чоловіків чи братів. Я хочу усіх вас запевнити, що Національна гвардія пам’ятає усіх і кожного з Героїв, які віддали свої життя за територіальну цілісність України. Герої не вмирають. Вони будуть живі допоки є живою пам’ять про них”, — каже начальник Західного управління Нацгвардії України Олександр Буравков.

Посмертно нагородили учасників російсько-української війни:

Ігоря Краснобрижа — старший солдат та навідник навідного вогневого розрахунку мінометного взводу бригади оперативного призначення окремого загону спеціального призначення “Азов”. Загинув 16 березня 2022 року під час бойових дій на заводі “Азовсталь”. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Сергія Лесніца — солдата за контрактом та гранатометника бригади оперативного призначення окремого загону спеціального призначення “Азов”. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Руслана Сіксоя — старшого сержанта за контрактом батальйону ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. Загинув 13 квітня 2022 року в боях з російськими окупантами. Нагороджений орденом “За мужність” І ступеня (посмертно) та є повним кавалером ордена “За мужність”.

Михайла Савчука — майора та командира другої бойової групи розвідки спеціального призначення “Азов”. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Івана Дацка — молодшого лейтенанта та командира стрілецького взводу. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня