“Бойові дії закінчаться і Україна збереже свою територіальну цілісність!” – пророчі слова відомого екстрасенса Хаяла Алекперова починають збуватися!

Хаял Алекперов — відомий ясновидець, екстрасенс, двічі переможець «Битви екстрасенсів» не зміг промовчати у цей тяжкий час. Екстрасенс з Азербайджану висловив свою думку щодо подій, які розгортаються у 2022 році. Тяжкі події в країнах пострадянського простору Алекперов пояснює активацією агресивного Марсу. Марс ніколи не приходить без негативних наслідків. У просторі витатимуть важкі енергії. А емоції ненависті, страху, розпачу дуже на це впливають.

posle obzaca 1

За словами Хаяла Алекперова, 2022 буде наповнений безліччю сенсаційних відкриттів, які почнуться з весни. Багато інформації, що ретельно охороняється раніше, спливе назовні і буде озвучено на всі почуття простим людям.

«Для мене Україна як друга батьківщина!» – Каже Алекперов. Події, які відбуваються зараз в Україні, були відомі екстрасенсу заздалегідь, але він до останнього не хотів у це вірити. Проте втекти від долі неможливо.

Мир настане в Україні відносно скоро. За кілька місяців бойові дії закінчаться і Україна збереже свою територіальну цілісність. Звісно, ​​швидко вийти з кризи не вийде. З такої глибокої ями вибратися буде не так просто.

Однак після недовгого часу настане піднесення для країни. Зірки гарантують Україні нові можливості та ширші обрії для розвитку. У другій половині 2022 року та у 2023 році спостерігатиметься бебі-бум на народження хлопчиків. У цей же період розпочнеться економічне піднесення для країни.

Україна не залишиться поза увагою з боку європейських країн, які підтримуватимуть її курс на політичну незалежність.

Росія ж у 2022 році може зіткнутися з низкою труднощів. Частина з них безпосередньо пов’язана з природними катаклізмами. Також країна зможе примиритися з низкою опонентів та вийти з ними на переговори, які пройдуть у позитивному ключі.

Саме катаклізми та руйнівні природні явища зможуть вплинути на об’єднання та сприяння великих країн. Вони вестимуть переговори між собою і домовлятимуться для того, щоб об’єднатися у боротьбі із загальною проблемою. Протиборство обох країн на початку 2022 року за кілька місяців припиниться і країни зможуть домовитися на взаємовигідних умовах.

Подивимося, що з цього вийде. Дуже хочеться миру!

Завдяки своєму дару Хаял Алекперов відомий у всьому світі. На сьогоднішній день екстрасенс вже допоміг багатьом людям знайти надію та розплутати низку несприятливих подій їхнього життя. Дуже розумна молода людина, мудра по-східному і дипломатична. Нехай все хороше обов’язково здійсниться!

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня