Сльози щастя! ЗСУ вдалося невимовне: вже на Лівому березі? Вперше з 24 лютого – Справжнє диво, браво!

Сльози щастя! ЗСУ вдалося невимовне: вже на Лівому березі? Вперше з 24 лютого – Справжнє диво, браво!
Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) прокоментували відео, яке учора, 3 грудня, опублікував спецпідрозділ повітряної розвідки “Карлсон”. На ньому захисники України підняли прапор нашої країни на лівому березі Дніпра, навпроти Херсона.

posle obzaca 1

Так, українські військовослужбовці перетнули річку Дніпро на човнах, досягли дерев’яної споруди, схожої на пристань на східному березі, і підняли український прапор на вежі біля берега. Як зазначається у новому звіті ISW, те, що трапилося, може відкрити можливості для того, щоб українські сили почали діяти на східному березі.

“Спостережувані російські укріплення на лівому березі вказують на те, що російські сили очікують на наступальні дії України на східному березі та будують оборонні рубежі на південь від річки Дніпро. Створення позицій уздовж східного берега річки, швидше за все, створить умови для майбутніх наступальних операцій українських військ в окупованій Херсонській області, якщо українські війська вирішать продовжувати наступ на цьому напрямку на півдні”, – зазначили експерти.

Водночас очікуємо офіційної інформації від Генштабу

Аналітики ще зазначають, що загальний темп військових операцій на сході України, ймовірно, зросте у найближчі тижні. Це буде пов’язано зі змінами погодних умов. Через похолодання і замерзання землі виникнуть обставини, сприятливі для наступу. Аналітики, зокрема, нагадують, що про це також говорив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він зазначав, що погодні умови змінюються на лінії Кремінна-Сватове, і що там захисники України зможуть покращити контрнаступ, адже їм не заважатиме багнюка під ногами.

Про ймовірність посилення наступу українських військ говорили й у ворожому таборі. Один російський воєнний блогер заявляв 3 грудня, що на лінії Кремінна-Сватове уже замерзла земля, і що це може сприяти наступу військ України.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня