Цього не буде ніколи! Наказ всім військам – прямо в Бахмуті: країна затамувала подих. Що відомо?

Українські військові виключають оточення Бахмута російськими окупантами, заявив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий. За його словами, ЗСУ контролюють ситуацію бахмутському напрямку, хоча вона і важка.

posle obzaca 1

«Це їхня головна мета, коли не виходить взяти в лоб, то оточити. Там дуже тяжка ситуація, але контрольована. Командування бачить характер їхніх дій, їхні наміри, і, зокрема, минулої доби було передано серйозний “привіт” від нашої артилерії, у тому числі новітніми високоточними системами, щоб дещо охолодити їхній запал в оточення наших підрозділів», – заявив Череватий в ефірі національного телемарафону.

Він наголосив, що наші захисники продовжують стримувати атаки росіян. За словами Череватого, є всі сподівання, що ЗСУ зупинять ворога і на бахмутському напрямку.

Ворог змінив тактику на Бахмутському напрямку, розосередившись на невеличкі групи, проте українські військові мають потужну систему спостереження за цими діями.

“Наші артилеристи завдали удар високоточними системами, щоб дещо охолодити їхній запал до оточення наших підрозділів. Там дуже важко, але контрольовано. Є всі сподівання, що і там буде відкинуто ворога”, – повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі інформаційного телемарафону.

За словами речника, мужність і зосередженість українських військових змушує окупантів змінювати тактику.

“На Бахмутському напрямку ми помічаємо, що ПВК “Вагнер” створює невеликі штурмові групи, які намагаються діяти розосереджено, щоб максимально швидко добігати до наших позицій і намагатися проникнути в окопи”, – розповів він.

З іншого боку, зазначив Череватий, українські військові мають потужну систему спостереження за полем бою.

“Ми по суті постійно бачимо онлайн поле бою. Уже знаємо, як нам легше відслідковувати ворога”, – додав речник.

Бахмутський напрямок зараз найгарячіший на фронті. Там щодня російська армія втрачає від 50 до 100 окупантів. Приблизно стільки ж отримують поранення.

“Тут можна приблизно сказати за динамікою, округлити, звичайно. В районі від 50 до 100 людей вони можуть втратити тільки на Бахмутському напрямку. Це тільки вбитими й стільки ж пораненими залежно від доби”, – заявив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

Армія РФ зігнала під Бахмут 40 БТГ. Окупанти хочуть захопити весь Донбас, щоб президент Росії Путін міг зобразити “перемогу” для населення.

На думку радника Офісу президента України Олексія Арестовича, Бахмут все ж рашисти не візьмуть.

“Херсонський напрямок: ми в них – вони в нас. Руху на землі немає. Запорізький напрямок: руху на землі теж немає. Яскраві події, звичайно, у нас на Донбасі. Багато хто не розуміє, я можу пояснити. Якщо Путін, згідно з його планами, виб’є нас знову з Луганської і повністю захопить Донецьку область, то йому буде як виправдати війну. Він скаже, що інтереси РФ ніколи не виходили за межі так званих “ЛДНР”. Ми їх захистили, ми їх прийняли до складу Російської Федерації. А ось цей напад на Київ, на Херсон, на Харків – це було для того, щоб розгромити ЗСУ і НАТО. Мовляв ЗСУ хотіли не тільки на Крим йти, але і Бєлгород захопити”, – сказав Арестович.

Він прогнозує для армії РФ проблеми біля Бахмута і Слов’янська.

“Ось вони третій місяць таранять Бахмут. Зігнали туди все що можна. Там 40 батальйоно-тактичних груп російських проти наших шести. Якщо вони з таким співвідношенням йшли три місяці туди, то до Слов’янська йтимуть найближчі три роки. Війна раніше закінчиться, ніж вони дійдуть до Слов’янська”, – додав Арестович.

На Донеччині тривають важкі бої, які, зокрема, розгортаються навколо Бахмута. Для росіян місто є стратегічно важливим населеним пунктом, після взяття якого вони зможуть продовжити просування вглиб області. Там продовжуватиметься війна на виснаження з великими втратами з обох сторін, але посилення артилерійського вогню дозволить утримати місто під контролем ЗСУ. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Згурець.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня