Ця мама провела 16 днів з мертвою донькою і навіть гуляла з нею в парку – зрештою, наважилася викласти свої фото

21-річна Шарлотта Шакакс і її чоловік, 28-річний Аттіла з Великобританії показали світу несамовиті фотографії їх останніх 16 днів зі своєю вже померлою донечкою Евлін.

posle obzaca 1

 

Те, що у дитини хромосомная мутація, Шарлотта дізналася ще на 20-му тижні вагітності. В результаті, коли малятко народилася в грудні 2016-го, у неї був недорозвинений мозок, звужені носові проходи, легені і аорта. Вона не могла самостійно дихати, і їй неможливо було зробити операцію на серці, необхідну для виживання.

 

Незважаючи на це, Евлін прожила 4 тижні, але 10 січня вона померла. Але вбиті горем батьки ще 12 днів залишалися з дитиною в лікарні, де малятко лежало в спеціальній ліжечку з охолодженням, щоби запобігти розкладанню тіла. Так Шарлотта і Аттіла змогли провести більше часу зі своїм чадом і навіть брали її на прогулянки в колясці.

За 4 дні до похорону парі дозволили забрати Евлін додому. Багато хто в мережі засудили Шарлотту за те, що вона виклала ці фотографії на загальний огляд, але жінка каже, що хотіла таким чином показати всім батькам, що у них є можливість провести більше часу зі своєю дитиною.

 

«Так багато батьків ніколи не чули про те, що вони можуть провести час зі своїми дітьми ось так, і багатьом це допомагає впоратися з горем. У перший місяць життя Евлін вона була постійно в апараті для підтримки життя, і я толком не могла потримати її на руках. Хоча б після смерті я змогла це зробити і відчути себе матір’ю» — зауважила мама.

 

 

 

 

 

 

А як ви ставитеся до цього? Діліться вашими враженнями в коментарях!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня