Зараз дівчаткам по 18 років. В 4 роки розділили цих сіамських близнюків. Як вони виглядають зараз. ФОТО

Ерін і Джейк Херрін очікували поповнення в родині, але все вийшло не так, як вони хотіли. У лютому 2002 року на світ з’явилися дві дівчинки, яких назвали Малія і Кендра. Однак батьки не знали, що дівчатка будуть сіамськими близнюками. Незважаючи на таку обставину, Джейк і Ерін все одно були щасливі поповненню в сім’ї, але турбувалися за майбутнє дочок.
Коли малятка підросли, батьки стали дізнаватися про розподіл сіамських близнюків. І коли дівчаткам виповнилося по 4 роки, вони твердо вирішили дати їм можливість жити самостійним життям.
Незважаючи на те, що у Малії і Кендри було всього дві ноги і кожна з них відповідала за одну, вони швидко змогли навчитися ходити, гратись і все робити спільно.
У 2006 році була проведена операція по розділу дівчаток, в якій взяли участь 31 фахівець. Процедура тривала більше 24 годин і про цю подію говорили на телебаченні і засобах масової інформації. Таким чином Кендра і Малія стали відомими.
З чотирирічного віку дівчатка стали повністю самостійними. Вони швидко пройшли адаптацію і звикли до нового життя. Через три роки Кендра і Малія стали відвідувати школу, але доводилося все одно чергувати з домашнім навчанням. У дівчаток почали розвиватися художні здібності. Вони могли цілими днями малювати у себе в кімнаті і наспівувати в цей час якусь пісеньку.
Для своїх однолітків сестри стали прикладом того, що безвихідних ситуацій не буває. Для школи вони стали справжніми героїнями, а шкільні друзі завжди їм намагалися допомогти.
На сьогоднішній день Касандрі і Малії вже по 18 років. У дівчаток повноцінне життя і вони щасливі. Незважаючи на те, що сестри можуть бути незалежними один від одного, вони все одно майже весь свій час проводять разом. У них є водійські права і вони відмінно водять машину.
У Малії і Кендри є свій YouTube-канал і сторінки в соцмережах, де вони розповідають про цікаві події зі свого життя. У близнят десятки тисяч підписників.
У дівчат дружні стосунки з матір’ю сіамських близнюків Келлі і Картер. Вони підтримують молоду маму і її дочок, а також дають хороші поради, адже все-таки у них є досвід в цьому питанні. Батьки Келлі і Картер теж обмірковують над їх поділом, але ще не зважилися на цей крок.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня