Мама думала, що її дочка просто дуріє. Але правда виявилася просто шоkуючою

Стейсі Уерман проживає в місті Траверс-Сіті, який розташований в штаті Мічиган. Одного разу вона побачила, як її дочка грається в туалеті. Мама сфотографувала дівчинку і хотіла вже відправити знімок чоловікові, але тут дочка розповіла, що вона насправді робить.
Від почутого у жінки мурашки побігли. Правда обурила її до глибини душі, і Стейсі описала те, що трапилося на своїй сторінці в Фейсбуці. Крик душі цієї мами знайшов підтримку у декількох десятків тисяч чоловік, адже вона говорила про воістину страхітливі речі!

Виявилось, що дівчинка, якій немає ще й чотирьох років, не просто так піднялася на унітаз. Таким чином вона вирішила показати мамі, чому їх вчили в садку. Там трирічним діткам викладали ази виживання в разі нападу озброєних терористів!

posle obzaca 1
Після трагедії в Орландо суспільство вкрай стурбоване проблемою тероризму. Багато організацій стали проводити для своїх співробітників спеціальні курси, на яких розповідається, як потрібно поводитися в екстремальних ситуаціях. За згодою керівництва дитячого садка, в який ходить дочка Стейсі Уерман, цього навчають навіть маленьких діток!
Зокрема на уроці говорилося, що якщо під час збройного захоплення ви опинилися в туалеті, то потрібно встати на унітаз, щоб злочинець не побачив ваші ноги під дверцятами.
«Політики, подивіться на цю картину. З вашої вини наші діти, внуки, а також наступні покоління змушені жити в постійному страху. Їм ледве виповнилося 3 роки, а вони вже навчаються, як ховатися в туалеті. У них просто вкрали безтурботне дитинство!
Я не кажу, що контроль за носінням і володінням вогнепальною зброєю повністю викорінить злочинність, але якщо це допоможе хоча б на один або два відсотки, то чому б не спробувати? Чому в світі немає універсальної бази даних власників вогнепальної зброї?» — запитує жінка.
Да вже, в який страшний час довелося жити нашим дітям … Кожне слово Стейсі — прямо в ціль! І якщо тебе зворушили щирі слова цієї жінки, поділися ними зі своїми друзями.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня