AAaaaa…Чудօва недільна новuна: завод на росії, який вигօтօвляв прuпаси для “Грaдів” і “Смерчів”раптօво злеmів в nовітря

Російські соцмережі буквально сколихнули інформаційний просіт звісткою про бавовну стратегічного значення в російській Пермі. Повідомляють про те, що Перський пороховий завод вибухнув і демілітаризувався.

posle obzaca 1

Про це розповіли в низці російських ЗМІ. Від самого початку повномасштабної війни в Україні на об’єктах військово-промислового комплексу Росії відбуваються пожежі. Найчастіше причиною займань називають порушення правил пожежної безпеки. Мовляв, хтось покурив не в тому місці.

На “Пермському пороховому заводі” вкотре сталася пожежа. Там виготовляють снаряди для вбивства українців – до реактивних систем залпового вогню “Град” та “Смерч”, а також для “славетних” комплексів ППО окупантів.

У російських ЗМІ розповіли, що спалахнув корпус з виробництвом пластмас на площі 20 квадратних метрів. На місце події виїхали пожежники. Вогонь вже подолали. Поки відомо, що загинули 2 людини, а ще один працівник зазнав поранень. Окрім цього, під завалами, ймовірно, перебувають ще четверо росіян. В адміністрації губернатора заявили, що пороховий завод є федеральним підприємством. Тому там відмовилися від коментарів. Цей завод виготовляв боєприпаси для рашистів у три зміни і був стратегічно важливим для путінського режиму.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня