Батькu відмовuлuся від 2-тuжневого малюkа піcля тoro, як глянулu на обличчя

Сьогодні про дитину дбає дядько з боку батька, 50-річний Діліп Дод.
Дівчинка народилась недоношеною, їй було всього 7 місяців, а вага становила менше 2 фунтів.

Дідусь годував дитину козячим молоком до того, як зміг відвезти дитину в лікарню, їх село знаходиться в 90 кілометрах від лікарні.

posle obzaca 1
«Я вдячний медичному персоналу за безкоштовну допомогу, яку вони надали моїй онучці», — каже дідусь. Мати дитини 25-річна Мамата Дод і її батько 25-річний Аджай Дод відмовилися годувати дитину нібито через її зовнішність.
«Те, що батьки відмовилися від неї мене шокує, але я готовий на все, щоб врятувати свою внучку!», — говорив дідусь.
Дод старший сказав, що Ін і його дружина хотіли таку ж здорову дитину як їх 3-річна дочка, а після того, як дізналися про вроджену хворобу малюка, вони відмовилися від неї.
«Під час вагітності, моя невістка і син регулярно ходили в місцеву поліклініку, медичні огляди нічого дивного не виявили»: — сказав дід,
«Лікарі про проблеми зі здоров’ям дитини нічого їм не говорили».

«Коли ми побачили дитину, були просто приголомшені», — додав дідусь.

«Незабаром все село дізналось, що вона не звичайна дитина. Всі: наші родичі, сусіди, і взагалі всі сільські мешканці хотіли поглянути на дитину. Як тільки вони бачили її, тут же в страху відходили в сторону «Ніхто не тримав дитину на руках, всі боялися заразитися». «Навіть мій син і невістка відмовилися від неї, тому що вона нібито розчарувала їх».
Незважаючи на це, опіку над дитиною взяв дідусь.

«Дитина ж ні в чому не винна, тому я прийняв її і почав піклуватися про неї». «Я сподіваюсь, їй стане краще, і вона зможе вирости звичайною дитиною, яка проживе щасливе життя. Я, звичайно, спробую поговорити з дітьми, щоб вони прийняли дитину, та якщо не погодяться, я сам буду виховувати внучку. Лікарня, де дитина проходить лікування, покрила витрати на більш ніж 8 000 $ і там навіть допомогли дідусеві, знайшли будинок поблизу.

За словами лікаря Мінні Бодханвала, головлікаря лікарні, у дитини спостерігається позитивна динаміка.
«Вона була зневоднена, коли її привезли, якби він зробив це на день пізніше, результат міг би бути плачевним», — сказала лікар. «Та тепер лікування проходить успішно, дівчинка йде на поправку».
Вона вважає, що причина відхилення у дитини відсталість у внутрішньоутробному розвитку. У дитини, швидше за все, можуть бути і генетичні відхилення, так зазначено в документах.
«Але ми не можемо назвати точну проблему до тих пір, поки не будуть проведені комплексні обстеження», — додала лікар. «Швидше за все, нам доведеться поки що залишити її в лікарні, під наглядом лікарів».
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня