Вона переконана, що я нагуляла дитя і тепер захотіла повішати всі фінансові клопоти й виховання дитини на її синочка.

Сталось так, що після весілля ми вирішили жити в квартирі зі свекрами. Все лише через те, що ми хотіли назбирати коштів на власний будинок, а свекри жили в чотирикімнатній квартирі.

posle obzaca 1

То ж було прийнято рішення, що будемо жити всі разом. І жили ми, начебто, дружно та спокійно. Без конфліктів та сварок. В нас син народився Юрко. А на будинок ми вже майже назбирали.

І от, коли ми святкували три рочки нашого сина, свекруха випила зайві декілька бокалів вина та на п’яну голову почала розповідати мені цікавинки всякі. Виявляється, Юрко не схожий ні на свекруху, ні на свекра, ні на Давида, мого чоловіка. Вона переконана, що я нагуляла дитя і тепер захотіла повішати всі фінансові клопоти й виховання дитини на її синочка. Навіть стала вимагати в мене тест ДНК, щоб переконати, що я народила Юру від Давида.

Мій коханий почав сперечатись з матір’ю, але я перебила.

– Та взагалі без проблем! Ми здамо цей тест! Але лише за тієї умови, що і свекор з Юрою здадуть свої ДНК на перевірку батьківства! Так по чесному буде. Бо ж мене завжди дивувало, що ви обидвоє кароокі, а в Давида сіро-зелені очі!

Раптом в свекрухи настало протверезіння і вона одразу почала вибачатись та відводити очі. Але тут вже свекор помітив її дивну поведінку та сказав, що обов’язково здасть тест.

Тест дороговартісний, але ми наступного ж дня пішли його зробити. Це вже з принципу. Ну і щоб втерти носа свекрусі, звісно ж.

Ми зробили тест та стали очікувати результатів. Через тиждень Давид отримав результати та ми зібрались за столом всі разом, щоб подивитись.

Коханий розгорнув вміст конверту та почав читати результати. Але не в голос, тому ця тиша та його мовчання дуже нагнітали. Раптом його очі стали круглими і великими, як п’ять копійок.

Він жбурнув до свекрухи папери та, взявши сина на руки і мене за зап’ястя, повів до нашої спальні.

– Ми поживемо в батьків Ані! – крикнув він по дорозі та ми пішли збирати речі.

Коли ми сіли в автомобіль, Давид попросив, щоб я була за кермом. І вже в дорозі він пояснив, що сталося. Виявляється, що в результатах йшлось, що Юрко Давиду рідний син. Але от свекор… Свекор на рідний батько Давиду.

– Вона завжди казала, що народила мене від батька, та й батько розповідав, що коли вони одружувались, то мати вже була від нього вагітна. Але виявляється, що вона якраз таки повела себе не благовірно, а звинувачувала в цьому тебе!

Після того я відчувала себе трохи винною, адже якби я тоді зі злості не ляпнула це, то ніхто б і не дізнався правди.

Тим більше, свекор подав на розлучення. Свекруха так не хотіла нам щастя, що в підсумку зруйнувала власне.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня