Коли Ольга сказала синові, що квартиру вона віддає йому, він щиро зрадів. А от невістка одразу поставила умови про те, що переїде лише як власниця

Моя молодша сестра Оля дуже добра та совісна людина. Життя у неї не надто легке, особливо коли не стало її чоловіка. Довелося самій на ноги сина ставити, Костя був хворобливим, то ж всі гроші йшли на його лікування. Але вона змогла, працювала на двох роботах, вищу освіту також оплатила синові. При цьому, ще й за квартиру виплатила, бо її покійний чоловік не встиг віддати борг за житло.
Життя плине швидко, рік тому ми відгуляли на весіллі Олиного Костика. Молоді одразу вирішили, що житимуть на орендованій квартирі. Невістка не захотіла жити з Олею, хоч і характер у сестри не вредний. Та все ж молодь зараз хоче жити самостійно.
Пів року тому не стало нашої з Олею мами, у спадок нам дістався будинок у селі. Я відмовилася від своєї частини спадку. Квартира в мене є, дача є. Донька моя також забезпечена, тож вирішила, що Олі потрібніше.
Оля зраділа, адже хотіла, щоб єдиний син не стикався по орендованих квартирах. Зробила у хаті собі невеликий ремонт, і на свої іменини сповістила синові й невістці приємну новину. Костя був щасливим, обіймав Олю, постійно дякував. Невістка ж Катя поставила питання “А оформляти ви коли її будете”. Оля сказала, щоб молоді не хвилювалися, адже все одно спадкоємець у неї один, тож хвилюватися не потрібно все це Костика. А на переоформлення гроші не потрібно витрачати, колись собі оформлять.
на наступний день зателефонувала до мене сестра й повідомила, що невістка відмовляється від переїзду. Мовляв, лише як повноцінна власниця там житиме. Я Олю заспокоїла, сказала, що поговорю з Костею. Того ж дня поговорила з племінником. Виявляється, що невістка не хоче, щоб в майбутньому Оля приїздила до них як до себе додому. Я була шокована таким, та ще більше тим, що Костя підтримує таке дружинине рішення.
Та це було ще не все того ж вечора Костя зателефонував мамі й оголосив як він вважає геніальну пропозицію. Оформити договір купівлі на квартиру, мовляв, вони їй заплатять якусь символічну ціну, щоб на дрова в селі вистачило. Після такого я довго заспокоювала сестру. І порадила не погоджуватися ні на які пропозиції, набридне платити за оренду перейдуть до її квартири. Особисто мені не подобається поведінка її невістки, занадто зухвало вона себе поводить. Сестра хвилюється, що Катерина не дозволить Кості спілкуватися з матір’ю. Та час покаже.

posle obzaca 1
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня