Тамара запитала як йому смакує її борщ. Максим сказав, що їх кума Вероніка готує краще. У Тамари аж щелепа відвисла від такої заяви. А Максим раптом замовк, зрозумівши, що він сказав

Моя донька чудово готує, адже це я її навчила. Червоний борщ вдається Тамарі навіть краще, ніж мені.

posle obzaca 1

Яким вже була моє здивування, коли донька зателефонувала до мене та розповіла, що чоловіку її борщ не сподобався.

Був вихідний та Тамара у весь день провела на кухні для того, щоб приготувати Максиму його улюблений борщ. Напередодні замість того, щоб бігти додому з роботи, вона зайшла в супермаркет та придбала усе, що було необхідно. Мало того, Тамара ще й тягла додому важкі пакети з їжею.

Цієї суботи у Максима був робочий день. Моя донька приготувала борщ та ще й напекла пампушок з часником. Хотіла здивувати свого чоловіка, щоб після важкого робочого дня він міг поласувати його улюбленою стравою.

Після повернення додому Максим не роздягаючись відразу сів за стіл. Після того, як він скуштував декілька ложок, Тамара запитала як йому смакує її борщ. Максим був втомлений та сказав, що їх кума Вероніка готує краще. У Тамара аж щелепа відвисла від такої заяви. А Максим раптом замовк, зрозумівши, що він сказав.

– Звідки ти знаєш, як готує борщ наша кума? І коли це ти встиг його скуштувати? – Тамара дивилася в його перелякані очі та чекала відповіді.

Зять аж подавися. Та не знайшов нічого, щоб відповісти. Його мовчання і було відповіддю на запитання моєї доньки.

Тамара не довго думаючи вилила увесь вміст тарілки в рукомийник. Максим і далі мовчав.

Коли ми розмовляли з донькою, мене дуже здивувала її позиція: те, що її чоловік зрадив з кумою менше хвилювала Тамару, як те, що він посмів порівняти її кулінарний шедевр, якого я її навчила, з помиями, які варить Вероніка.

Тамара розповідала, що колись була у неї в гостях та коштувала її борщ, якщо цю страву можна так назвати. Кума любить експериментувати, тож її борщі можна знайти абсолютно різноманітні продукти: то креветку, то ананас. І як можна таке їсти? Не розумію.

Як посмів зять таке говорити? Хоча у кожного різні смакові вподобання…

Вже тиждень Тамара не спілкується з Максимом. З Веронікою Вони спілкувалися через телефон та також перестали після того розмовляти. Я радила донці поговорити за цією розлучницею віч-на-віч та Тамара сказала, що не втримається і повибирає їй усе волосся.

Максим усіх сил намагається помиритися з Тамарою та його спроби марні. Донька просто розвертається та йде в іншу кімнату.

Понад усе її ображає те, що він поставив під сумнів її кулінарні здібності. Це і є основною причиною, чому донька планує подати на розлучення.

Хай тепер шукає іншого шеф-кухаря який буде виконувати його забаганки.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня