У вас щось сталося? – запитав провідник. – Так, у мене зник чоловік, не можу його знайти. – Як може чоловік зникнути в поїзді? – сміючись запитав провідник

Ми з чоловіком їхали на відпочинок. Артем дуже полюбляє поїздки у поїзді.
Ми придбали квитки у купе. Їхали відразу після робочого дня, тож я була доволі сильно замучена. Відразу після того, як розстелили постіль, я зібралася спати. Артем сказав, що ще трішки посидить в інтернеті.

posle obzaca 1

Я прокинулася серед ночі та побачила, що Артема немає на сусідній полиці. Я дуже хвилювалася за чоловіка, тож пішла його шукати в коридор. Його там не було, тоді я взяла телефон так зателефонувала до Артем. Чоловік довго не брав слухавку, проте згодом він відповів на дзвінок. Сказав, що випадково зустрів свого друга, який він їде в нашому вагоні. Вони зараз розмовляють в його купе. Додав, щоб я лягла спати та не хвилювалася. Це мене заспокоїло і я заснула.

Через декілька годин я прокинулася, але Артема ще не було. В коридорі його не було теж, на мої дзвінки він не відповідав. Я звернулася до провідника.

– У вас щось сталося? – запитав провідник.

– Так, у мене зник чоловік, не можу його знайти.

– Як може чоловік зникнути в поїзді? – сміючись запитав провідник.

– Я телефонувала до нього і він сказав, що зустрів свого друга, який їде в нашому вагоні, але пройшло вже декілька годин та він так і не повернувся. На дзвінки не відповідає. Я хвилююся аби чого не сталося.

– Зрозумійте мене, я не можу вночі ходити по всіх купе і шукати Вашого чоловіка. Почекаймо до ранку, можливо, він там заснув і потім сам прийде.

Це здалося мені раціональним рішенням та я повернулася спати у своє купе. Перед тим описала як виглядає мій чоловік, щоб коли провідник його впізнав у разі чого.

Зранку прийшов провідник та повідомив що бачив Артема, але він був не з другом, а з подругою. Я послідувала за провідником до того купе і побачила Артема в обіймах якоїсь іншої жінки. З’ясувалося, що Артем зустрів свою колишню дівчину і вони вирішили згадати давні часи.

Я поїхала додому та подала документи на розлучення. Артем ще довго намагався просити вибачення переді мною, обіцяв, що такого більше не буде. Але його слова на мене не подіяли, я не хотіла більше з ним жити, оскільки я не пробачаю зрад.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня