Правда всплила на поверхню:Вечором ЗМІ oпyблiкyвaли інформацію про Зеленського, яку вжe нeмoжлuвo приховати

За весь час президентства Президента Зеленського, політологи провели аналіз і жахнулися!Виявляється, що всі наміри і кроки Президента Зеленського були правильними, однак чомусь всі кроки Президента зустрічали найжорстокіший опір з боку олігархів і проплачених масовок.

posle obzaca 1

Зеленскьйі заявив, що все в Україні повинні платити податки, а в першу чергу великий бізнес.у ж почали бунтувати “Розетка”, “Нова пошта” та компанії Ахметова. Як так платити податки? Ми 20 років працювали через ФОПи і все було нормально, а зараз нас змушують платити податки як в країнах ЄС. Керівники цих компаній проплатили кілька тисяч бабусь і кілька рекламних кампаній в Фейсбук. Тему підхопили прихильники Порошенко і пішло-поїхало … Через рік ніхто не хоче платити податки …Команда Зеленського взялася за дороги по всій УкраїніЗеленський пообіцяв за 2 роки збудувати і відремонтувати більше 6,5 тисяч кілометрів доріг. Це більше ніж за всі роки незалежності до Зеленського.

Всього за 7 місяців вже побудовано і відремонтовано понад 1600 кілометрів і тут знову все не так! Зеленського звинуватив в тому, що він будує дороги під час коронавируса. Як так, що ми будуємо дороги під час коронавіруса, коли в країні криза …Зеленський виступає за введення карантину і тут знову не так! Як карантин, коронавіруса ж не існує! Це ж все змова “масонів”.Зеленський підписує історичний документ, який вперше за 6 років наближає Україну до миру і знову все не такОпоненти відразу заявляють про капітуляцію, зРаді, червоні лінії, зрада тощо …

Зеленський домагається припинення вогню не так! Війна повинна закінчиться перемогою України на Червоній площі! Геть Путін!Все не так…Зеленський починає боротися з корупцією у владіВся вертикаль влади на чолі з мерами починають бунт проти Президента. Один Президент не може побороти всю гниль і цвіль, яка 30 років грабує Україну.Цю систему цвілі неможливо побороти, коли немає єдності в суспільстві, коли саме суспільство не знає, чого хоче.

Суспільство хоче дороги, але не хоче платити за ці дороги.Суспільство хоче лікарні і школи, але не хоче платити податки.Хочуть пенсій, але при цьому приховують свої реальні зарплати, щоб не платити пенсійний збір.Хочуть нормальну владу, але при цьому самі кров’ю призводять до влади олігарха і всю гниль, яка з молодих років при владі в Україні, а їхні батьки були при владі ще за часів Хрущова і Брежнєва.Суспільство хоче, щоб Президент навів лад в країні, але при цьому вірить в фейкам олігархів і чим дебільні фейки, тим більше люди вірять в це …

Будемо вдячні за репост!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня