Хлопчuк народuвся з мозком у нoсі і деякi людu вважaють, що діткaм з таkoю зовнішніcтю не мiсце ceред людей

Для більшості жінок і матерів, всі діти — милі створіння. Вони можуть бути худими і повненькими, великими і маленькими, світловолосими ангелочками і кароокими брюнетами. Однак є дітки, яких природа нагородила деякими особливостями — про такого хлопчика ми і хочемо сьогодні розповісти.

posle obzaca 1

 

Оллі Трезіса прозвали хлопчик-Піноккіо через те, що у нього дуже незвичайна форма носа. Причиною тому є деякі особливості будови тіла, про які маму попереджали протягом всієї вагітності. Дивну форму ніс хлопчик набув через те, що частина його мозку сформувалася в носових пазухах.

У всьому іншому Оллі цілком схожий з іншими дітлахами, він любить грати на підлозі зі своїми іграшками, не дивлячись на зовсім юний вік, із задоволенням дивиться мультики і весело регоче, якщо старша сестричка приєднується до його забав.

Хоча не всі користувачі мережі згодні з такою думкою. Розглядаючи сімейні знімки сімейства Трезіс, вони кажуть, що діткам з такою індивідуальною зовнішністю не місце в нашому суспільстві.

Мама Оллі з ними не згодна, вона розгорнула справжню акцію на підтримку дітей з нестандартною зовнішністю.

Емі Трезіс з гордістю розповідає про те, наскільки стійкий і мужній її син, який з гідністю витримує всі випади на його долю. Завдяки підтримці близьких людей, хлопчик не відчуває себе обділеним, він живе насиченим життям, якому може позаздрити добра половина діточок зі звичайними носами.

Нещодавно Оллі також переніс кілька операцій та хірургічних процедур. Спершу, мама Емі вагалася, чи дозволяти оперувати свого хлопчика, але лікарі сказали, що в іншому випадку йому загрожує інфекція, така як менінгіт.

Всі наступні операції також пройшли добре, завдяки неймовірно кваліфікованим хірургам. Сьогодні у віці 3 років у маленького Оллі все добре. Можете й самі в цьому переконатися …

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня