Дурний рибалка схопив за хвіст анаконду, щоб оцінити її розмір. Краще б він цього не робив

Численні міфи про величезних змії, водяних чудовиськ, здатних цілком проковтнути людину, прийшли до нас із давніх часів. Страхи людей перед анакондами також підкріплюють різні фільми-хоррори і фантастичні розповіді. В реальності ж в природному середовищі анаконди, як правило, не нападають на людей. Але часом рибалки викликають їх «на розмову», як в відео нижче.
Самка цієї істоти хоч і здатна проковтнути тіло дорослої людини, не бачить в ньому особливої ​​кормової привабливості. Для сприятливого переварювання водяні удави все-таки намагаються вибирати собі здобич поменше.
Анаконди є найважчими представницями змій. Самки зазвичай в два рази більші за самців. У водному середовищі плазуни можуть розганятися до швидкості 40 кілометрів на годину. Відмінно розвинена м’язова маса дозволяє не тільки швидко наздогнати жертву, а й без особливих складнощів задушити її, окільцював. Гігантські змії погано чують і бачать, зате чудово відчувають коливання води. На сонячні місця або на узбережжі вони вибираються тільки на період перетравлення їжі, решту часу ховаються в каламутній воді. Тому в природі їх найчастіше зустрічають рибалки, які плавають по річках. Завдяки унікальній будові очей і ніздрів, що дозволяють повністю і надовго занурюватися в воду, цю тварину важко помітити в засідці.
Офіційно зареєстрована вага найбільшої анаконди 97 кілограмів, а довжина тіла 5,2 метра. Ареал проживання цих істот охоплює багато річок і болота Південної Америки. Через труднощі виявлення водяних удавів вчені не можуть підрахувати точну кількість особин в світі.
Зустріти анаконду в природному середовищі велика рідкість. Іноді з ними стикаються фермери біля пасовищ з тваринами, але частіше за все бачать «чудовисько» люди на рибалці. На відео нижче в одному з фрагментів рибалка не тільки виявив гігантську змію, а й наважився схопити її за хвіст. Хоробрий чоловік пояснив свій вчинок тим, що намагався роздивитись її, оскільки в цьому місці пропав рибалка і його довгий час не можуть знайти. А ви б наважилися на таке?
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня