Жінка народжує близнюків. Через 12 років вона знаходить одну з них на підлозі у ванній кімнаті в дуже дивному положенні

Пеггі і Джефф Кехо були схвильовані: вони очікували народження своїх здорових дівчаток-близнят Хейлі і Дженну. Ідентичні сестри-близнюки, з красивим світлим волоссям і яскравими блакитними очима! Вони були нерозлучні з самого народження.
Дівчатка росли щасливими і здоровими. Але 9 лютого 2013 року, життя цієї сім’ї змінилось в одну мить. Пеггі і Джефф знайшли Хейлі, що лежить на підлозі у ванній кімнаті. Вона не могла відкрити очі і невиразно вимовляла слова. Найгірше було те, що вона відчувала сильний головний біль. Пеггі і Джефф відчули недобре, але на той момент вони не мали поняття про стан Хейлі.
Лікарі місцевої лікарні виявили у Хейлі крововилив в мозок. Коли священник прийшов, щоб втішити родину, Пеггі знала, що вона може не вижити.
Лікарі сказали, що вони нічого не можуть вдіяти, але сім’я Кехо відмовилась приймати цю звістку.
Екіпаж швидкої допомоги миттю відвіз Хейлі в дитячий госпіталь штату Пенсільванія. Там Пеггі і Джефф дали лікарям згоду на проведення екстреної операції, щоб знизити тиск в мозку Хейлі. У цей момент, вона була в комі і не могла самостійно дихати.
Поруч з Хейлі весь час була Дженна — її сестра-близнюк. «Вона тримала її за руку і сказала їй, що вони впораються … тому що вона не може жити без неї», — говорить Пеггі.
Як виявилося, Хейлі народилася з артеріовенозним пороком розвитку мозку — плутанина в кровоносних судинах мозку, що з’єднують артерії та вени. Як тільки Хейлі прокинулася, Пеггі і Джефф сказали їй, що артеріовенозний порок розвитку мозку потрібно виправити, або вона буде мучитися все своє життя.
Через кілька днів Хейлі прокинулася, і тепер всі, хто знає її, описують це явище як справжнє диво.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня