Коли Ця Дівчинка З’явилася На Світ, Вона Важила Близько 8 Кг. Подивимося, Як Вона Виглядає 13 Років По Тому.

Як правило, малюки народжуються з вагою близько 3-5 кілограмів, якщо, звичайно, немає відхилень у стані здоров’я. Новонароджених з великою вагою дуже мало.Сьогодні в статті ми розповімо вам, як 13 років тому жінка народила дівчинку вагою 7750 грамів! Це був рекорд для всього Алтайського краю!

posle obzaca 1

Тетяна Халіна працювала акушеркою, але її кар’єра припинилася після народження першої дитини. Потім декрет затягнувся, тому що в сім’ї було вже 11 дітей! Чоловік Тетяни — Віктор — військовий, він часто їздив у відрядження, рідко бував удома і практично не брав участі у вихованні дітей. Чоловік був невисокого зросту і досить худорлявий, у Тетяни зростання було 157 см, але вона була великої статури.

11-я вагітність Тетяни пройшла без ускладнень; під час УЗД їй сказали, що все нормально, патологій немає і дитина розвивається відповідно до свого терміном. Але за 3 тижні до пологів у жінки почав швидко рости живіт, і її відправили на контрольне УЗД. Потім з’ясувалося, що вага дитини була великим, і це стало загрозою здоров’ю матері. Тетяні зробили планове кесарів розтин. Передбачалося, що дівчинка народиться з вагою не більше 6 кілограмів, але не 7 750!

Це був перший випадок в світі, коли дитина народилася з такою вагою. Малюка відправили на додаткові обстеження. На щастя, з точки зору здоров’я, у дівчинки все було добре. Їй дали ім’я Надія. Спочатку були проблеми з харчуванням: мати не могла годувати її одним грудним молоком і її доводилося годувати сумішами. А потім все налагодилося — і сьогодні вони щасливі!

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня