Куди пропав той самий хлопчик який доглядав за мамою з 8 років. Ось що з ним сталось

Справжній герой.

Кілька років тому історія маленького хлопчика Владаоблетіла всі місцеві і зарубіжні ЗМІ. Люди з усього світу дивувалися: школяр самостійно господарює в сільському будинку, та ще й примудряється доглядати за полупаралізованою мамою. Але остаточно добивала народ інформація про те, що головою сім’ї хлопчик став всього в 8 років.

posle obzaca 1
Як це часто буває в забутій Богом глухомані, через кілька років після народження сина батько Влада пристрастився до пляшки. Мама хлопчика, Тетяна Кудряшова, не стала терпіти випивання чоловіка і пішла від нього. Після чого разом з маленькою дитиною жінка оселилася в старому дерев’яному бараку — більше їм жити було ніде.
Життя їх маленької сім’ї не можна було назвати хорошим, але вони були один в одного і їм цього вистачало. Але коли Владу виповнилося 8 років в їх будинок постукала біда — жінку вхопив інсульт, після чого нещасну паралізувало.
На той час батька Влада вже не було в живих — він загинув під час пожежі. Так 8-річний хлопчик залишився один на один зі зі своєю бідою. Все, що світило хлопчині — незавидне дитинство в дитячому будинку. Але вперта і сильна не по роках дитина не хотіла скорятися нещасній долі і залишати матір в біді. Він, як справжній чоловік, почав робити все, щоб вона встала на ноги.
Велику роль в цій справі зіграла сусідка сім’ї — жінка оформила опікунство над Владом і полагодила всі питання з місцевими органами опіки. Однак в іншому хлопчикові довелося з усім справлятися самому.
У ЗМІ інформація про Влада почала з’являтися, коли йому вже виповнилося 16 років. Історія хлопця не залишила байдужими навіть товстошкірих чиновників. Подумати тільки, всі ці роки хлопчик сам готував, прибирав, топив піч, а ще годував, мив і переодягав хвору маму.
Навіть коли Тетяні стало зовсім погано і вона перестала навіть говорити, хлопчик не здався. Щовечора він, озброївшись книгами, сідав з нею поруч і вчив її заново читати і вимовляти звуки.
На жаль, про повноцінне лікування у випадку з Тетяною не могло бути й мови, адже це коштує великих грошей, яких у сім’ї просто не було. Однак Влад робив все, що в його силах, щоб Тетяні не ставало гірше. Пізніше його старання були винагороджені — мама знову почала говорити, хоч і гірше, ніж раніше.
Найцікавіше, що при всьому цьому Влад не ставить на собі хрест.
Хлопець робить серйозні успіхи в гирьовому спорті. Тренер не шкодував для підопічного схвальних оцінок! За словами чоловіка, Кудряшов був одним з кращих його вихованців.
За словами тренера Влада, він був одним з кращих учнів за всю його кар’єру.
Склалося все у Влада і в особистому житті. З Настею хлопець познайомився ще в школі. Відстаючий учень і красуня відмінниця закохалися в один одного з першого погляду і швидко стали парою.
Так Влад перестав бути один на один зі своєю бідою, адже незабаром улюблена разом зі своєю мамою стали допомагати йому з доглядом за хворою Тетяною.
Сьогодні юнакові вже виповнилося 23 роки, він вивчився на зварника, щоб працювати в рідному місті і не розлучатися з мамою.
З барака сім’я переселилася в подаровану чиновниками квартиру, а численні доброзичливці навіть зараз продовжують матеріально підтримувати Кудряшових.
Влад продовжує не покладаючи рук боротись за світле майбутнє для себе і своєї сім’ї. Добрий, сміливий і працьовитий хлопець впевнений, що у них з мамою все буде добре. А його історія назавжди залишиться в серцях людей, лякаючи і надихаючи одночасно.
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня