Переворот в РАДІ! Сталось щойно – страшна провокація: депутати йдуть ва-банк. Країна піднялась!

У кожного українця і у мене особисто є велике питання: «Що на десятому місяці війни в Раді роблять представники ОПЗЖ, які є апогетами «русского мира» і мають знаходитись на лаві підсудних, а не спотворювати державну політику?».

posle obzaca 1

Пише народний Депутат від партії “Слуга народу” Олег Дунда.

Направив до Голови Верховної Ради звернення щодо включення до позачергового засідання питань позбавлення мандатів народних депутатів від заборонених партій і відповідно позбавлення мандатів депутатів місцевих рад. Отримав формальну відписку. Чомусь пан Стефанчук забув, що сесія Ради буде закрита 7 лютого 2023 року, тож включення цього питання в позачергову сесію в лютому зовсім не суперечить законодавству. Але ж кому це цікаво, коли голосами представників ОПЗЖ (зрадників та колаборантів) можна протягнути в сесійному залі будь-яке спірне питання.

Тож пішов іншим шляхом. Вчора почав збір підписів про включення Постанови №7694 та урядового законопроєкту №7476 до порядку денного найближчого пленарного засідання. Вже маємо близько 50 підписів, підтримка є. Далеко не всі згодні з позицією пана Стефанчука і готові адвокатувати представників Кремля в Україні, які привели війну на нашу землю і на чиїх руках кров наших дітей, цивільних та військових.

Маємо вже підписи депутатів. Батьківщина, до речі, відмовилась (розумію, старі зв’язки, їм треба маневрувати), – резюмував Нардеп Олег Дунда. А що ви думаєте про це? Чи варто позбавляти мандату депутатів ОПЗЖ під час війни? Пишіть думки у коментарях.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Сегодня